دکور سه بعدی

دکور سه بعدی

نسخهٔ ۱.۱
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
دکور سه بعدی

دکور سه بعدی

اندیشه
نسخهٔ ۱.۱
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آیا دوست دارید که تصویر کوزه و مبل و اشیا دیگری که ما انتخاب کردیم را در دنیای مجازی و در فضای خانه، بیرون و محل کار خود تماشا کنید و این تصاویر را تا 360 درجه جابه جا کنید؟ آیا می دانستید که می توانید حتی این تصاویر را کوچک و بزرگ کرده و طرح و رنگ آنها را هم تغییر دهید؟ در مورد فنگ شویی و استفاده از قواعد آن در دکوراسیون خانه چه اطلاعی دارید؟
راهنمای استفاده از برنامه:
1- برای استفاده از دکور مجازی، از منو بار این بخش را انتخاب کنید. یکی از بخش ها مثلاً کوزه را انتخاب کنید. ابتدا سایز کوزه را در صفحه بعد انتخاب کنید با علامت مثبت سایز کوزه را بزرگ کنید و با علامت منفی سایز کوزه را کوچک کنید. سپس طرح و رنگ کوزه را انتخاب کنید. بعد می توانید کوزه را در فضای خانه، محل کار و بیرون مشاهده کنید.
نکته خیلی مهم: همیشه بعد از آن که رنگ و طرح شی مثلاً کوزه را انتخاب کردید همیشه 15 ثانیه صبر کنید تا تصویر سه بعدی کوزه را در محیط اطراف خود مشاهده کنید. با حرکت دادن انگشت خود روی تصویر کوزه می توانید به صورت 360 درجه جهت حالت کوزه را تغییر داده و مشاهده نمایید. برای خروج از این بخش برنامه دکمه بازگشت گوشی خود را بزنید و حتماً 15 ثانیه صبر کنید تا از این بخش خارج شده و شی یا طرح دیگری از کوزه را انتخاب کنید. برای بقیه اشیا (کمد، صندلی، مبل و ...) هم به همین ترتیب در بخش دکور مجازی از این مرحله از راهنما استفاده کنید.
2- می توانید در ابتدا یا حین مطالعه مطالب برنامه در بخش تنظیمات برنامه فونت، رنگ زمینه، اندازه و رنگ متن را در بخش تنظیمات تغییر دهید. بعد از تغییر تنظیمات برنامه حتماً دکمه ذخیره را بزنید.
3- در بخش فنگ شویی عکسی را انتخاب کرده سپس مطالبی درباره فنگ شویی و متناسب با آن عکس را مشاهده خواهید کرد.
4- در بخش روانشناسی و رنگ، ابتدا رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با انتخاب رنگ عکس ها و مطالبی درباره آن رنگ و دکوراسیون متناسب با آن رنگ را مشاهده خواهید کرد.
این برنامه را گروه توپکده تهیه کرده است. لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقادات و هر گونه سوال درباره این برنامه را از طریق پست الکترونیکی زیر با ما در میان بگذارید.
Toopkade@yahoo.com

نظرات کاربران - ۲۱ رأی
۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
alirezareal
alirezareal
۱۳۹۳/۰۲/۱۴
از نظر بزرگ و کوچک کردن مشکل داره چون نمیدونی چقدر کوچیک بزرگ میشه و تنوع رنگا کمه و وسایل هم کمه امیدوارم بهتر بشه
Amin Sadri
Amin Sadri
۱۳۹۳/۰۳/۱۴
افتظاحه. بلد نیستی برنامه نویسی کنی درست نکن
majid
majid
۱۳۹۳/۰۴/۲۱
خیلی مزخرف بود، حیف ترافیکی که بهش دادم.