پاکيار قهرمان

پاکيار قهرمان

نسخهٔ ۱.۲
نصب +۵۰
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۹۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ بهمن ۱۴۰۰
پاکيار قهرمان

پاکيار قهرمان

داتیس پارس dpdpedu
نسخهٔ ۱.۲
نصب +۵۰
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۹۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ بهمن ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

شکل گیری شخصیت انسان در سالهای نخست زندگی و در دوران کودکی انجام می گیرد و در این دوران است که می توان برای ایجاد عادت های مطلوب و آموزش به کودک گام برداشت. مفاهیم زیست محیطی از جمله مدیریت پسماندها یکی از موارد مهمی است که می بایست به نحوی شایسته و از طریق ابزارهای آموزشی مختلف و تنوع در قالب بازی، شهر، قصه و ... به کودکان آموزش داده شود.

سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز در راستای رسالت اصلی خود که همان حفاظت از محیط زیست می باشد، آموزش و فرهنگسازی به کودکان را یکی از فعالیت های حائز اهمیت خود دانسته و در این راه از ابزارهای آموزشی متناسب با این قشر بهره می گیرد. با توجه به اینکه امروزه بازی های موبایلی در بین کودکان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، یکی از راههایی که می توان مفاهیم مدیریت پسماند را به آنها آموخت، استفاده از همین ابزار می باشد.

بازی موبایلی پاکیار قهرمان که به سفارش سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز تهیه شده است، مفاهیم اولیه مدیریت پسماند از جمله انواع پسماندها و اهمیت تفکیک پسماندهای خشک و تر را به کودکان آموزش داده و کودک می تواند ضمن بازی و سرگرمی، با نحوه مدیریت پسماندها در مبدأ تولید آشنا شود. امید داریم کودکان سرزمینمان با افزایش آگاهی های زیست محیطی فردایی بهتر را برای ایران عزیزمان رقم بزنند.

نظرات کاربران - ۲ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۲/۲۱
بازی آموزشی و پر چالشی است
مریم
مریم
۱۴۰۰/۱۱/۰۵
عالی، حرفه ای، پرچالش، بی نظیر،صد ستاره