پیامک‌ساز شکلکی

پیامک‌ساز شکلکی

نسخه ۳.۰.۱
۱۰
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۲۶۷
کیلوبایت
حجم

تبدیل هر متن فارسی به یک پیامک تصویری(اولین نرم‌افزار TextToAscii فارسی و حتی اولین برنامه TextToAscii انگلیسی برای آندروید)
+
کامل‌ترین مجموعه پیامک‌های تصویری برای آندروید، درحدود 2000 پیامک تصویری!
+
شکلک‌ساز فارسی با سه فونت بدون بهم‌ریختگی در هنگام پیامک کردن
+
شکلک‌ساز انگلیسی با پنج فونت بدون بهم‌ریختگی در هنگام پیامک کردن
چیه؟
این برنامه شامل، مجموعه‌ای از تصاویر و شکل های ساخته شده از کارکترهای متنی می‌باشد که ما به آنها پیامک شکلکی می‌گوییم، بعلاوه این برنامه قادر است هر متن فارسی و انگلیسی را به یک پیامک تصویری تبدیل کند

شکلک‌ساز

شکلک‌ساز دارای دو بخش شکلک‌ساز فارسی و انگلیسی است. بخش فارسی شامل سه فونت است که توسط گروه دانش‌آموخته طراحی شده است، شکلک‌ساز انگلیسی شامل پنج فونت است، که از فونت‌های موجود متن‌باز اند، اما اصلاحات زیادی برای رفع بهم‌ریختگی در آنها صورت گرفته است.
توجه کنید تولید شکلک برای گوشی‌های موبایل با توجه به عدم استفاده از فونت‌های منواسپیس کار بسیار دشواری است و شبیه این کار انجام نشده است. ما از چندین الگوریتم هوشمند برای حدس و اصلاح بهم‌ریختگی استفاده کرده‌ایم، البته گفتنی است کیفیت خروجی در حدود 60 تا 70 درصد است. امیدواریم با حمایت شما کیفیت مذکور درآینده بهبود یابد.

پیامک شکلکی (پیامک تصویری)
در این برنامه سه مجموعه از پیامک‌ های شکلکی قرار دارد. مجموعه اول بیش از هزار پیام شکلی در 15 گروه مختلف. مجموعه دوم بیش از 300 پیامک در 6 گروه مختلف، که با کارکترهای خاص ساخته شده‌اند. و مجموعه سوم، پیامک های متندار به همراه شکل و تصویر هستند که بیشتر جنبه طنز دارند.


توجه
بعلت فشرده‌سازی اطلاعات برای کاهش حجم برنامه، ممکن است در اجرای اول، استخراج اطلاعات کمی زمانبر باشد، پس صبور باشید

میتوانید برای اطلاع از عملکرد صحیح، ابتدا نسخه آزمایشی را نصب کنید


با تشکر، "دانش‌آموخته"


 


 

logo-enamad logo-samandehi