سوره یاسین صوتی

سوره یاسین صوتی

نسخه ۷
+۲ هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۲۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

سوره یاسین صوتی با صدای عبدالباسط، محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب.  از جمله از امام صادق(ع) نقل شده است هر کس آن را قبل از خواب یا پیش از غروب بخواند، در تمام طول روز محفوظ و پُرروزی خواهد بود، و هر کس آن را در شب پیش از خواب بخواند، خداوند هزار فرشته را بر او مأمور می‌کند که وی را از هر شیطان رانده‌شده و هر آفتی حفظ کنند.

 

‏امکانات:

-  بدون نیاز به اینترنت

- سوره یاسین با صدای عبدالباسط، محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر

- همراه با ترجمه صوتی

- گرافیک زیبا و مدرن

- اسکرول ( پیمایش ) خودکار

- قابلیت شروع سوره یاسین از هر بخشی

- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن

- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا

- قابلیت مخفی سازی ترجمه

- همراه با راهنمای کار با اپلیکیشن سوره یاسین

لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️

 -----------------------

سوره یس (خوانده می‌شود سوره یاسین) سی و ششمین سوره و از سوره‌های مکی قرآن که در جزء ۲۲ و ۲۳ قرآن جای گرفته است. این سوره چون با حروف مُقَطَّعهٔ «یاء و سین» آغاز شده، به این نام مشهور است. طبق روایات، سوره یس یکی از بافضیلت‌ترین سوره‌های قرآن است، تا آنجا که قلب قرآن لقب گرفته است. سوره یس به سه اصل دین توحید، نبوت و معاد می‌پردازد و درباره زنده‌شدن مردگان و سخن‌گفتن اعضای بدن در قیامت سخن می‌گوید. همچنین داستان اصحاب قریه و مؤمن آل‌یس در این سوره آمده است.

در روایات، فضایل زیادی برای قرائت سوره یس بیان شده است؛ از جمله از امام صادق(ع) نقل شده است هر کس آن را قبل از خواب یا پیش از غروب بخواند، در تمام طول روز محفوظ و پُرروزی خواهد بود، و هر کس آن را در شب پیش از خواب بخواند، خداوند هزار فرشته را بر او مأمور می‌کند که وی را از هر شیطان رانده‌شده و هر آفتی حفظ کنند.

نظرات کاربران

سیدصمد
۱۴۰۰/۰۸/۲۰
خوبه
جعفر صفدری
۱۴۰۰/۰۷/۳۰
بسیار بسیار عالی،،با ترجمه صوتی عالیتر.. که کل سوره رو به صورت پشت سرهم ترجمه کرده،، واقعاااا هزار لایک داره سازنده این برنامه👏👏👏👏👏
یااباصالح
۱۴۰۰/۰۶/۱۲
سلام ، بسیار برنامه زیبا و کاربردیه ، ظاهرزیبا و فونت زیبایی هم داره ، من خیلی دوست دارم ، خدااجرتون بده ، درپناه قرآن باشید ان شاءالله.
یا مهدی
۱۴۰۰/۰۴/۲۲
بسیار عالی خداوند خیر دنیا و آخرت به شما عطا فرماید.
داریوش ابوالفضلی
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
خیلی عالی
علی
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
عالی بود دمتون گرم