+۲۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۷
مگابایت
حجم

کوپوپلاس به عنوان زمینه‌ساز بستری متفاوت در حوزه تخفیفات گروهی فضای آنلاین، پا به عرصه نهاد تا تجربه‌ای لذت‌بخش را در قالب پکیج‌های تخفیفی به کاربران خود ارائه دهد، این پکیج‌ها شامل دسته‌بندی‌هایی جذاب و محبوب نظیر؛ رستوران‌، کافی شاپ، سالن زیبایی، باشگاه ورزشی، سینما و ... هستند که با ارائه پیشنهادات هیجان انگیز، در دورهمی‌ها و جمع‌های دوستانه همراه شما خواهند بود. 

هدف ما، با هم بودن در کمال آرامش و آسودگی خاطر، در کنار صرفه جویی در وقت و هزینه در جهت رقم زدن خاطرات خوش بوسیله ارائه پکیج‌های تفریحی، فرهنگی و خدماتی است. بنابراین همت مجموعه در جهت معنا بخشیدن به دو قاعده اساسی مشتری مداری و یک معامله برد برد در زندگی شما خواهد بود. 

با نصب اپلیکیشن کوپوپلاس از دامنه گسترده خدمات این نرم افزار در زمینه‌های مختلف رستوران، آرایشی وبهداشتی، پزشکی، تفریحی، ورزشی و حتی گردشگری و هتل بهره‌مند شوید. 

احترام به نظر مشتری در راستای سازندگی هرچه بیش‌تر، تعهد در انجام وظیفه خود در قبال مشتریان به نحو احسن و ارائه بالاترین کیفیت از سوی طرف قراردادها، سه اصل اساسی کوپوپلاس محسوب می‌شود که همواره در مسیر تحقق هرچه بهتر آن قدم برمی‌دارد. امید است که در این راه، خدمات شایسته و درخور هم‌وطنان عزیزمان را فراهم کنیم.نظرات کاربران

Mohammdi
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
سلام.هرچی ایمیل میزنم میگه اشتباه ..ممنون
افشین
۱۳۹۹/۰۱/۲۹
چرته
تولدخودم
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
میخوام وصل کنم ایمیل روبلدنیستم
علی
۱۳۹۹/۰۲/۰۸
سلام نمیتونم نصب شم هرچی میزنم میگه ایمل اشباه هست راهنمایی ام کنیدممنون میشم
علی اکبر
۱۳۹۸/۰۸/۲۴
سلام شرمنده.تازه می‌خوام وصل کنم ام ایمیل را باد نیستم کمکم کنید.
aida
۱۳۹۸/۰۴/۰۳
بهترین اپلیکیشنی که دیدم🙏❤❤❤
احمدی
۱۳۹۷/۱۲/۰۲
نرم افزار خوبیه و با تخفیف هایی که تو رستورانها میده عالیه .
sam
۱۳۹۸/۰۲/۳۱
فکر خوبیه ولی woope بهتره
هستی
۱۳۹۸/۰۲/۲۸
چرا نمیاره؟؟
m.rashidi
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
پیشنهاد های رایگان مربوط به بخش های پزشکی و سالن های زیباییش خیلی جذاب، کافه و رستورانو مجموعه های ورزشی هم توش کلی خدمات رایگان گذاشتن👌
sara
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
بسیااااااااار بسیاااااااااار عااااااااااالی
داریوش
۱۳۹۷/۱۱/۰۳
بهترین اپلیکیشن تخفیفی ک دیدن