آب نبات فلیپ بطری

آب نبات فلیپ بطری

نسخه ۱.۱
۳۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

می خواهم به یک استاد فلیپ؟ لذت بردن از کوه در می رم بطری آب نبات به آنها را با عالی گیم پلی "تلنگر آب نبات بطری" راست قامت. بازی "فلیپ آب نبات بطری" آسان به بازی بازی عین حال بسیار چالش وقتی که می آید به تلنگر بطری آب نبات کاملا است. این گیم پلی چالش برانگیز است که با رابط کاربری بسیار جذاب و گرافیکی جذاب با کنترل کاربری آسان و جلوه های صوتی عالی طراحی شده است. کافیست فقط بر روی صفحه نمایش ضربه بزنید به تلنگر بطری در هوا و زمین بطری آب نبات در موقعیت عمودی بر روی پلت فرم داده شده است. این پلت فرم در اندازه های متفاوت است و آن را حتی سخت تر می کند که شما در حفظ پیشرفت است.


بازی "فلیپ آب نبات بطری" شامل بسیاری از سطوح بیشتر به چالش کشیدن به شما کمک کند تبدیل به یک استاد تلنگر کامل است. این بازی نیاز به تمرکز کامل و واکنش سریع به نمره به بالاترین نقطه و حداکثر بطری آب نبات زمین در حالت نشسته. چالش دوستان خود را به ضرب و شتم نمره خود را. بازی فوق العاده سرگرم کننده و مناسب برای بازیکنان از تمام گروه های سنی از کودکان تا نوجوانان به بزرگسالان است. بازی بازی در هر زمان و هر کجا. با "تلنگر آب نبات بطری" در گوشی شما شما هرگز حوصله و سرگرم کننده نهایی. انجام کلاهبرداری کوه در می رم های مختلف با بطری های آب نبات به زمین بر روی پلت فرم در حالت نشسته.


**********************


ویژگی های بازی


**********************


- فیزیک بازی فوق العاده با کوه در می رم بطری


- گرافیک بازی شگفت انگیز HD


- انجام شگفت انگیز عکس های تلنگر فوت و فن!


- قابلیت آفلاین، بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز!


دانلود به چالش کشیدن بازی کوه در می رم بطری "تلنگر آب نبات بطری" می شود و مناسب فلیپ استاد. بهبود مهارت های تمرکز خود را و زمان پاسخ مناسب با لذت نامحدود. این بازی همراه با تم جذاب و عوارض برای بهترین تجربه. شما خواهید عشق بازی این بازی بطری فلیپ شگفت انگیز است. مطلع آغاز شده و نشان می دهد شگفت انگیز عکس های تلنگر ترفند خود را با به چالش کشیدن موانع آینده همراه راه خود را.!