Boxer - Workspace ONE

Boxer - Workspace ONE

نسخه ۲۱.۰۱.۰.۳
+۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷۹
مگابایت
حجم


برنامه‌های مرتبط

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مشابه


در رسانه‌ها

مدیریت حرفه ای ایمیل ها با اپلیکیشن Boxer

اپلیکیشن های زیادی برای ایمیل وجود دارد که هر کدام به نوبه خود مزیت های بسیار خوبی دارند، ولی از طرفی سلایق هم متفاوت است. اگر شما به دنبال کلاینت ایمیلی هستید که وظایف خود را به طریقی دیگر انجام دهد، Boxer انتخاب شما خواهد بود. اپلیکیشن باکسر در یک محیط ساده و زیبا، برترین امکانات اپلیکیشن های مختلف را به صورت یک جا عرضه می کند. ابزارهای متنوعی در این اپلیکیشن برای مدیریت هرچه بهتر ایمیل های خود وجود دارد و شما با استفاده از آنها، به سرعت می توانید صندوق های خود را مرتب سازی کنید. آرشیو و حذف کردن ایمیل ها با سوایپ، ارسال پاسخ های سریع از پیش آماده شده، اضافه کردن ایمیل ها به لیست انجام کارها و غیره از جمله امکانات این اپلیکیشن هستند.

زوم‌اَپ: Boxer اپلیکیشنی برای مدیریت ایمیل و لیست‌کاری

Boxer یک اپلیکیشن ساده برای مدریریت ایمیل‌ها نیست و کمپانی توسعه‌‌دهنده‌ی این اپلیکیشن سعی کرده تا این اپلیکیشن را به ایجاد امکاناتی به یک ابزار برای مدیریت لیست کاری نیز تبدیل کند. با استفاده از این امکان کاربران قادرند تنها با چند لمس ساده ایمیل‌های مورد نظر خود را به لیست‌های کاری انتقال دهند. طراحی این اپلیکیشن بسیار استادانه صورت گرفته که در این بین سهولت استفاده از اپلیکیشن نیز مدنظر قرار داشته، چراکه با یک کشیدن ساده می‌توان گزینه‌هایی چون delete/archive/trash/spam را پیش‌روی خود دید و برای مدیریت ایمیل‌ها از آنها استفاده کرد. ضمناً باکسر از سرویس‌های دخیره‌ی ابری چون دراپ‌باکس و باکس نیز پشتیبانی می‌کند که این قابلیت به‌معنای امکان اتچ کردن فایل‌هایی است که در این سرویس‌های ذخیره‌ی ابری قرار دارند.


نظرات کاربران

RASOUL
۱۳۹۹/۱/۲۲
نصب نمیشه
mr
۱۳۹۶/۴/۲۴
من گوشیم سفارش شرق اسیاست هیچ برنامه ای جیمیل رو بازنمیکرد.ارور خدمات گوگل پلی ساپورت نمیکند میداد ولی این برنامه 5 جیمیلمو سریع بازکرد.عالی
mohammad
۱۳۹۵/۸/۲۲
من استفادم از ایمیل بخصوص چنتا ایمیل خیلی زیاده و باید بگم بعد برنامه پولی newton mail عالی ترینه
آرش محمدی
۱۳۹۵/۱۱/۲۳
بخدا عالیه عالیه ممنونم از شما
DYBALA
۱۳۹۵/۷/۱۵
خوبه ممنون ان شاءلله پیشرفت کنه
عالی
۱۳۹۶/۲/۳
چرا خطا میده سرور در دسترس نیست خواهش میکنم جواب بدین
مبينا
۱۳۹۶/۴/۱۶
چرا همش خطا ميده كه سرور در دسترس نيس
esmail
۱۳۹۵/۶/۱۷
ارتباط برقرار نمیشه میزنه سرور در دسترس نیست دلیلش چیه ؟
زیبا
۱۳۹۵/۶/۱۷
عالی بهترینه.خیلی بهتر از gmail😧
♡♥Dr.marya♥♡
۱۳۹۵/۶/۸
اصلام خوب نیست چرته مزخرف
mohamad.mirz
۱۳۹۵/۶/۳
بسسسسیار عالی
f.r
۱۳۹۵/۵/۲۳
aallii
Msaleh
۱۳۹۵/۵/۸
فوق العاده.