بادی گارد

بادی گارد

نسخه ۱.۱
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

بسم الله الرحمن الرحیم


همان طور که می دانیم این روزها، هرکسی با نصب یه سری اپلیکیشن های هک ، به راحتی می تونه بدون اجازه شما و بدون این که شما متوجه بشین به مودم وایرلس(از این مودم های ADSL آنتن دار ها) شما متصل بشه و از اینترنت شما استفاده کنه.


جالب تر این که حتی اون شخص ممکنه یه بچه باشه !!!


یعنی اصلا نیازی به دانش شبکه و اینجور چیزا نداره !!!


خب این خیلی میتونه خطرناک باشه مخصوصا اگه یه نفر باشه که یه کم از علم شبکه و کامپیوتر حالیش باشه، چون به راحتی می تونه حتی به تمام دستگاههایی که به اون مودم متصل هستن نفوذ کنه...


یعنی می تونه به کامپیوتر یا لپ تاپتون که به اون مودم وصله و یا حتی گوشی شما نفوذ کنه و اطلاعات شخصی شما رو به سرقت ببره... بله تعجب نکنین، به همین راحتی!!!


اما خدا رو شکر که اکثر کسانی که به مودم ما متصل میشن، قصد استفاده از اینترنت ما رو دارن.


خب ما اینترنت رو یک ماهه یا بیشتر شارژ می کنیم و بعد از مدت کوتاهی می بینیم که ترافیک اینترنت ما تموم شده و از دوباره باید اون رو شارژ کنیم...


اگه تو خونه باشین، به راحتی کسی که تو کوچتون باشه میتونه به مودم وایرلس شما وصل بشه و به صورت مجانی از اینترنت شما استفاده کنه و یا بدتر از اون، اطلاعاتتون رو به سرقت ببره.


و یا اگه تو محل کارتون، اینترنت داشته باشین و یا هرجای دیگه. هیچ فرقی نمی کنه !!!


من به عنوان یک متخصص حرفه ای شبکه (تعریف از خود نباشه)، بهتون آموزش میدم که چه دستکاری ای تو تنظیمات مودم تون انجام بدین که دیگه هیچ احدی نتونه به مودم شما بدون اجازتون وصل بشه و فقط و فقط خودتون و کسانی رو که خودتون مشخص می کنین بتونن از اینترنت مودم شما استفاده کنن.

logo-enamad logo-samandehi