تغییر رنگ چشم آبی

تغییر رنگ چشم آبی

نسخه v۱
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۰
مگابایت
حجمامروزه همه به دنبال خاص نشان دادن خود هستند و  افراد بسیاری به دنبال تغییر رنگ چشم به روش های گوناگونیمتوسل میشوند که از جمله انها میتوان به عمل جراحی تغییر رنگ چشم اشاره کرد و جدیدا در ایران هم بسیار مد شده اماجدا از اینکه باید هزینه هنگفتی برای اینجور عمل های زیبایی بپردازیم میزان ریسک و خطر ان ها زیاد است.در صورتی که راه حل اسانتر کم هزینه تر و بدون هیچ گونه خطری هم وجود دارد .کلید این راه حل در وجود همه ماست

همه ما قدرت دگرگون کردن اطرافمان را در وجودمان داریم که با کمی راهنمایی میتوانیم به هرچیزی در دنیا دست پیدا کنیم.

بیوکنزی چیست؟بیوکینزی برای استفاده از قدرت ذهن برای تغییر جنبه های فیزیکی مانند رنگ چشم ، رنگ مو شکل ان ، رشد یا ناپدید کردن ان است برای انجام این کار شما نیاز دارید در طول یک دوره افکارتان را کنترل و ذهنتان را ریلکس کنید. 

بیوکنزی در واقع توانایی دستکاری آرایش بیولوژیکی موجودات زنده با استفاده از ذهن است و با پیام های پنهان و فایل هایی که به صورت تصویری تولید شده است می توانید به راحتی روی تغییر رنگ چشم ، رنگ مو، طول مو، مدل مو، رنگ پوست و خیلی موارد بیشتر استفاده کرد.

بیوکنزی چگونه عمل می کند؟فرض کنیم که میخواهیم توسط قدرت بیوکینزی، رنگ چشم را تغییر دهیم. از آنجا که رنگ چشم متاثر از مقدار و کیفیت ملانین در عنبیه چشم و میزان نور عبوری از آن می باشد، بنابراین با تمرینات بیوکنیزی میزان تجمع ملانین در عنبیه و نحوه عبور نور از داخل آن دستخوش تغییر خواهد شد. این کار میتواند توسط ضمیر ناخودآگاه شما و تغییرات روی ژنوم شما اتفاق بیفتد. رایج ترین شکل تغییر رنگ چشم در تمرینات بیوکینزی، استفاده از مدیتیشن های مخصوص و یا پیام های پنهان به ناخودآگاه یا subliminal messages هست.

رنگ چشم تحت تاثیر ملانین موجود در عنبیه و مقدار نوری هست که از برخورد با چشم منعکس میشه هر چی مقدار این ملانین بیشتر باشه چشم به سمت تیره مشکی و قهوه ای میره و هرچی مقدارش کمتر باشه رنگ چشم به سمت روشن آبی، سبز ،کهربایی و بقیه رنگ ها که ترکیب این هاست میره..ما با استفاده از قدرت ضمیر ناخودگاه به مرور مقدار ملانین عنبیه رو تغییر میدیم و اون رو به سمت رنگ دلخواهمون تغییر میدیم که با استفاده از امواج بیوکنزی(جملات تاکیدی پنهان و کنترل ژن تولید کننده ملانین که داخل فایل صوتی با فرکانس های مخصوص جایگذاری شدن) این کار امکان پذیر هست

logo-enamad logo-samandehi