آموزش زبان با دیزنی

آموزش زبان با دیزنی

نسخه ۱.۱
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

با فیلم های دیزنی زبان انگلیسی رو قورت بده


مجموعه آموزشی Disney's World of English فیلم آموزشی جهت آموزش انگلیسی به کودکان است.


این فیلم محصول شرکت Walt Disney World با نام تجاری (DWE) و همکاری شرکت World Family English است که درقالب کارتون برای کودکان طراحی شده است.


سریالهای کارتونی والت دیزنی، مانند میکی ماوس، گوفی و ..  بارها از شبکه های تلویزیون کشورهای مختلف از جمله ایران به نمایش درآمده است و از کارتونهای محبوب و پرطرفدار کودکان است.


دیزنی وورد شامل ۱۲ قسمت آموزشی همراه با زیر نویس به زبان اصلی است. نحوه آموزش فیلم از معرفی حروف انگلیسی به صورت نوشتاری و تلفظ به زبان اصلی حروف الفبا آغاز شده و با معرفی واژه های ساده، اعداد و رنگها ادامه میابد.


یکی از ویژگی های بارز این مجموعه آموزش تصویری همراه با آواز و ترانه در قالب شخصیت های محبوب کارتونی کودکان است، که در نتیجه آموزش برای کودکان خسته کننده نمی باشد.


فیلم آموزشی Disney برای کودکان ۲ تا ۸ سال مناسب است. خانواده ها می توانند بدون شرکت در کلاس، زبان انگلیسی را به فرزندان خود در منزل  آموزش دهند.


مجموعه Disney World English برای کودکانی که به کلاسهای آموزشی میروند هم مفید است. به دلیل جذاب بودن این مجموعه، کودکان می توانند به عنوان تفریح و تمرین آن را تماشا کنند.

logo-enamad logo-samandehi