تله پست | دستیار تلگرام شما

تله پست | دستیار تلگرام شما

نسخه ۱.۲
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

تـــِلـــِه پــــُست | دستیار تلگرام شما


محتوای خود را ببینید ، به اشتراک بگذارید و یا تغییراتی همچون حذف کردنشان را بر روی آن ها اعمال کنید .


★ BST -  TelePost | Telegram Assistant ★


تله پست اپلیکیشنی ساده و کاربردی است که با استفاده از تفکیک سازی فایل ها و دسته بندی آن ها به شما کمک می کند هر چه سریع به فایل مورد نظری که در تلگرام آن را دانلود کردید برسید .


خب ، این تمام ماجرا نیست ، تله پست با قابلیت هایی همچون حذف کامل تلگرام (دیلیت اکانت) ، جستجوی آی دی و کانال ، پاکسازی حافظه و ... شما را همراهی می کند تا هموار دستیار خوبی باشد  .


تله پست به چند بخش تقسیم شده است :


تصاویر ها : در این بخش شما قادر خواهید بود تمام عکس هایی را که قبلا در تلگرام دانلود کرده اید را در اینجا مشاهده کنید که این امر توسط گالری به صورت پیش فرض انجام نمی شود . همچنین شما می توانید تصویر را به صورت پویا مشاهده کرده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و یا این که آن را بصورت کامل حذف کنید .


ویدیو ها : در این بخش تمام ویدیو های تلگرام شما قرار گرفته است که می توانید با کلیک بر روی آن ، آن ها را مشاهده کنید . همچنین شما قادر به حذف کلی این مجموعه نیز می باشید .


موسیقی ها : در این بخش هم تمام موسیقی های دانلود شده تلگرام شما لیست شده اند که شما می توانید با استفاده از کلیک بر روی هر یک از آن ها ، آیتم مورد نظر را پخش کنید . لازم به ذکر است به دلیل استفاده تلگرام از فرمت OGG برای موسیقی خود ، شما همواره نیاز مند پلیری قدرتمند می باشید .


فایل ها : در این بخش فایل ها متشکل شده اند از فایل های PDF , APK , DOC , PPT , EXE , ZIP  , RAR و فایل های موسیقی MP3 و ویدیویی MP4 و .... که ما به برخی از آن ها اشاره ای کردیم . تمامی این فایل ها قابلیت اجرا شدن را دارند در صورتی که نرم افزار مد نظر برای اجرایش در دستگاه شما نصب شده باشد  .


پاکسازی حافظه : در خیلی از موارد برخی از دوستان با مشکل نداشتن حافظه رو به رو هستند که دلیل عمده این امر وجود فایل های تلگرامی از جمله عکس ، فیلم و یا موسیقی می باشد که کاربران از آن بی خبر می باشند ، در همین حال فایل های دیگری هم وجود دارند که با پر کردن فضای ذخیره سازی باعث می شوند تا نرم افزار تلگرام شما دیگر قادر به دانلود عکس ها ، فیلم ها ، فایل ها و موسیقی ها نباشد . به همین سبب ما این بخش را برای پاکسازی کامل حافظه تلگرامی طراحی کردیم تا کمی از دردسر های تلگرامی بکاهیم .


جستجو آی دی و کانال : کافیست در نوار جستجو نام آی دی مورد نظر و یا نام کانال مورد نظر را وارد کنید تا با یک چشم به هم زدن صفحه مورد نظر برایتان باز شود .


حذف کامل تلگرام (دیلیت اکانت | Deactivate Telegram)  :  در این بخش ما شما را به صفحه اصلی تلگرام که برای حذف کامل تلگرام طراحی شده هدایت می کنیم تا با این امر هم امنیت فضای کاربر را برایتان تامین کنیم و هم دسترسی آسان را در اختیارتان قرار دهیم  . فقط کافیست در صفحه ی مذکور  شماره خود را به همراه کد ایران +98 وارد کرده  و پس از دریافت کد در تلگرام خود ، نسبت به حذف کامل آن اقدام فرمایید .


 


تمام سعی ما بر این است تا محیطی امن ، سریع و کاربردی را در اختیارتان قرار دهیم و از همین رو تله پست را برای شما آماده ساختیم تا کماکان توانسته باشیم کمی چاله های خالی این محیط را  برایتان پر کرده باشیم . از تمامی کاربران عزیز و گرامی در خواست می کنیم تا با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در این مسیر یاری نموده و حمایت خود را نسبت به ما نشان دهند . ★ BST ★


 

logo-enamad logo-samandehi