موبوگالری - مخفی کردن عکس و فیلم ها

موبوگالری - مخفی کردن عکس و فیلم ها

نسخهٔ ۴.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ شهریور ۱۴۰۰
موبوگالری - مخفی کردن عکس و فیلم ها

موبوگالری - مخفی کردن عکس و فیلم ها

بروزاین
نسخهٔ ۴.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ شهریور ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

موبوگالری قادر است تا هر نوع فایلی با هر نوع فرمتی را مخفی و رمزنگاری کند.

این برنامه با استفاده از الگوریتم حرفه ای خود قادر است انواع فایل از جمله تصاویر ، فیلم ها ، موزیک ها ، اسناد ، فایل های فشرده (rar , zip) و ... را به طور کاملا ایمن رمزنگاری کند و از دسترسی دیگران محفوظ نگه دارد. با این برنامه دیگر نگران افشا و لو رفتن تصاویر خانوادگی و شخصی خود نباشید زیرا به آسانی می توانید همه اطلاعات شخصی خود را با استفاده از این برنامه رمزنگاری و مخفی سازید. محیط برنامه بسیار شیک و کاربر پسند بوده و از کار کردن با آن لذت خواهید برد. موبوگاری یک نرم افزار ساده برای قفل گالری و رمز گذاشتن گالری می باشد.

فایل های پشتیبانی شده : jpg, jpeg, gif, mp3, mp4, avi, mkv, wmv, 3gp, rar, zip, apk, txt, pdf, ogg, wma, png, bmp و ...

آموزش : ابتدا برنامه را اجرا و در صفحه اول یک پوشه ایجاد کنید. پوشه شما نیاز به یک اسم و یک پسورد دارد. پس از ایجاد پوشه ، وارد آن شوید و فایل های خود را درون آن اضافه کنید. هر فایلی درون پوشه شما اضافه شد می توانید آن را در گالری حذف کنید. در دفعات بعد برای مشاهده فایل های مخفی خود ابتدا وارد برنامه و سپس وارد پوشه خود شوید و آن فایل را اجرا نمایید.

با استفاده از موبوگالری می توانید به سادگی روی فیلم ها و عکس های خود قفل بگذارید. مخفی سازی گالری ، مخفی کردن عکس های گالری ، رمزگزاری فیلم های گالری ، قفل گالری ، در این نرم افزار ممکن است.

نکته مهم در صورت فراموشی رمزعبور یک پوشه دسترسی به فایل های درون آن پوشه غیر ممکن است. حتی ما سازندگان نیز به هیچ وجه نمیتوانیم کمکی به شما کنیم. چرا که فایل های شما با رمزعبور شما رمزنگاری می شوند. و با نداشتن رمز عبور نمی توان آن ها را رمزگشایی کرد. پس در به خاطرسپاری رمزعبور خود بسیار دقت کنید و آن را جایی یادداشت کنید.

نظرات کاربران - ۹۹ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهلا
مهلا
۱۴۰۱/۰۲/۱۲
اولش که ازش استفاده می کردم خوب بود بعداز یه مدتی هر چی پسورد وارد میکردم میگفت اشتباهه دیگه بر نامه رو واسم باز نکرد 😒😒هر چی فیلم عکس داشتم بر باد رفت
اهو
اهو
۱۴۰۰/۱۰/۰۵
خیلی خوب
مصطفی هستم
مصطفی هستم
۱۴۰۰/۰۷/۰۹
خیلی خوبه ممنون