خواص میوه ها

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۸٫۴ مگابایت
نسخه 3.1

توضیح

منتظر نسخه جدید باشید!

و این هم از پک ۴ برنامه خواص میوه ها!!...!!!! میوه های جدید...!!!

انواع میوه ها با انواع خاصیت هاشون در برنامه ی خواص میوه ها!

از این به بعد هر میوه رو که می خواید بخورید اول خاصیت هاشو ببینید تا با لذت بیشتری اون رو میل کنید!

این برنامه با افکت های تصویری زیبایی که داره باعث میشه که کاربر حین کار کردنش باهاش خسته نشه و راحت کار کنه!

همچنین ما خیلی تلاش کردیم تا از عکس هایی با کیفیت خوب و اشتها آور در برنامه استفاده کنیم تا وقتی اونا رو می بینیم دوست داشته باشیم همون لحظه اون میوه ها رو برامون بیارن تا بخوریم!

تغییرات آخرین نسخه

تغییرات نسخه 3.1:
- تغییرات کوچکی در ظاهر برنامه
- برطرف شدن برخی اشکالات جزئی

تغییرات نسخه 3.0: - اضافه شدن قابلیت جستجو در میان میوه ها! به درخواست شما کاربران عزیز - اضافه شدن پَک پنجم خواص میوه ها!!! تغییرات نسخه 2.8: - اضافه شدن قابلیت ارسال ایمیل از داخل برنامه - تغییر خیلی کوچک در ظاهر اول برنامه تغییرات نسخه 2.6: - تغییر آیکن برنامه به درخواست کاربران محترم. - اضافه شدن قابلیت سوایپ بین پک ها!!! تغییرات نسخه 2.5: - اضافه شدن پک ۴ به برنامه!!!!!!!! - رفع یک باگ کوچک تغییرات نسخه 2.0: - اضافه شدن پک ۳ به برنامه !!!!!!! - تغییراتی جزئی در ظاهر برنامه - اضافه شدن میوه های: انگور فرنگی آووکادو ازگیل به پاپایا میوه اژدها ترنج زالزالک زرشک تغییرات نسخه 1.8: - قابلیت ارسال مطالب و ذخیره ی آنها در حافظه و به اشتراک گذاری آنها! تغییرات نسخه 1.7: - اضافه شدن پک ۲ به برنامه !!!!!!!

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • کنترل لرزش
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

در رسانه‌ها

معرفی برنامه خواص میوه‌ ها : با خاصیت انواع میوه ها آشنا شوید

میوه‌ها سرشار از خواص درمانی هستند و از ابتلا به انواع بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند. بسیاری از افراد با خواص میوه‌هایی که به صورت روزانه مصرف می‌کنند، آشنایی ندارند. کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن خواص میوه ها، با فواید انواع میوه‌ها آشنا شوند.

با این اپلیکیشن میوه‌ها را با لذت بیشتری میل کنید

با استفاده از اپلیکیشن خواص میوه‌ها، از این به بعد خاصیت هر میوه‌ای را مطالعه کنید تا به خوردن آن ترغیب شوید! در این برنامه، دسته‌بندی انواع میوه‌ها از میوه‌های معمولی همانند «انگور، موز، سیب، پرتقال و ...» گرفته تا میوه‌های وارداتی جدید مثل «ستاره، اژدها، پاپایا، آواکادو و ...» گنجانده شده است.