روزنامه دیواری

روزنامه دیواری

نسخه ۱.۷
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

اپلیکیشن روزنامه دیواری یک برنامه کاربردی و جذاب برای دانش آموزان است که از این طریق می توانند یک روزنامه دیواری مجازی درست کنند و آن را با سایر دوستان خود به اشتراک بگذارند.
برای ساخت روزنامه دیواری قالب های مختلفی در اختیار شما قرار گرفته است که می توانید با استفاده از متن، عکس و ... نسبت به ساخت یک نشریه دیواری اقدام کنید. همینطور امکانات ویرایشی کاملی برای تغییر سایز متن، عکس، کادرها، تغییر رنگ و جا به جایی هر کدام از موارد در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است تا بتوانید طرح های خلاقانه ای را ایجاد کنید.
در بخش «آموزش» این اپلیکیشن نیز مقاله هایی درباره نحوه ساخت روزنامه دیواری، بخش های مختلف یک نشریه و فواید کارگروهی در میان دانش آموزان قرار گرفته است.
همینطور در بخش «ایده» می توانید به عکس های مختلفی از روزنامه های دیواری سنتی و نشریات دیواری مجازی ساخته شده توسط دانش آموزان دسترسی داشته باشید و به آن ها امتیاز دهید.
فراموش نکنید که بعد از ساخت روزنامه دیواری از طریق این برنامه می توانید با مراجعه به بخش «ارسال» روزنامه دیواری خود را برای ما ارسال کنید تا در نسخه های بعدی برنامه آن را به نمایش بگذاریم. همینطور در صورتی که یک روزنامه دیواری جدید در مدرسه خود درست کرده اید، می توانید عکس آن را برای ما ارسال کنید تا به وسیله این اپلیکیشن، به بقیه دانش آموزان نمایش داده شود.

logo-enamad logo-samandehi