پاسخگر خودکار هوشمند تماس

پاسخگر خودکار هوشمند تماس

نصب از بازار
۱۹،۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱
مگابایت
حجم


تا حالا شده سوار موتور یا ماشین باشی، بعد یه تماس مهم برات میاد ولی نمیتونی فرمونو ول کنی و تهش نمیتونی به تماس مهمت جواب بدی. یا اینکه تو آشپزخونه ای، داری آشپزی میکنی دستات کثیفه، به دستات گوجه و آرد چسبیده، بعد یه دفعه برات یه تماس مهم میاد که باید جواب بدی ولی نمیخوای به صفحه گوشیت دست بزنی و صفحه گوشیت کثیف بشه، از طرفی باید جواب تماستو بدی. خب چاره چیه؟ چاره استفاده از اپلیکیشن کاربردی هست که طراحی کردیم که این امکانو بهتون میده تا بدون لمس صفحهٔ گوشی، به تماست جواب بدی.


 


امکاناتی که در این اپلیکیشن قرار داده شده، به صورت زیره:


 


● شما میتونی برای تماس ورودی تاخیر تعریف کنی و به برنامه بگی که مثلا بعد از ۱۰ ثانیه تماسو به صورت خودکار برقرار کنه.


 


● گزینه ای وجود داره که تا موقعی که گوشی نزدیک گوشتون قرار نگرفته، تماس برقرار نشه، این برا وقتی خوبه دستت کثیفه و نمیخوای صفحه گوشیت کثیف شه. البته در این حالت میتونی برای برقرار شدن تماس دستتو فقط به صفحه نزدیک کنی و تماس برقرار شه.


 


● بسته به انتخاب شما، میتونی بدون لمس صفحه یا دست زدن به صفحهٔ گوشی (برای پاسخ به تماس)، با  تکوندن گوشی (shaking) تماسو به صورت خودکار برقرار کنی.


 


● میتونی به دلخواه تعیین کنی که تماس ورودیت در حالت سایلنت یا ویبره باشه.


 


● امکان خیلی جالب دیگه ای که برنامه داره اینه که به انتخاب شما، اگه گوشی نزدیک گوشت نباشه و مثلا تماس برقرار شده باشه، گوشی به صورت اتوماتیک بره تو حالت اسپیکر و راحت با طرف پشت خط صحبت کنی و بشنوی بدون اینکه لازم باشه صفحه گوشیتو لمس کنی یا کار دیگه ای بکنی.


 


● یه ویژگی دیگه و البته خاص برنامه اینه که اگه بخواید اسم تماس گیرنده (اگه جزء مخاطبین گوشیت باشه.) قبل از برقراری تماس به صورت صوتی گفته میشه تا بدونید کی پشت خطه. برای فعال بودن این ویژگی باشد گوشیتون موتور تبدیل متن به گفتار رو دارا باشه و تنظیماتش انجام شده باشه و داده هاش هم کامل باشه.


 


توجه: از اونجایی که برنامه و کارکرد اون بستگی زیادی به سخت افزار بکار رفته در گوشیتون داره، در صورت بروز هرگونه سوال و موردی از طریق ایمیل پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.
نظرات کاربران

رها
۱۳۹۶/۰۵/۲۱
پس چرا کار نمیکنه شماره تلفن رو هم نمیشه انتخاب کرد لطفا پولمو برگردونین
AFG
۱۳۹۵/۱۱/۱۱
عالییییییه حتما بخرین نسبت به کارایی برنامه می ارزه و ۵ ستاره هم کمشه و برای کسایی که گوشیشون زیاد زنگ میخوره عالییییییه