گذرگاه

نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۳۳٫۵ مگابایت
نسخه 1.0.0

توضیح

-- تقدیم به روح پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس --
ارتش بعث عراق با پشتیبانی نیروی زرهی خود در حال انتقال وسایل نقلیه ، سلاح و تدارکات از یک گذرگاه فرعی به جبهه ی اصلی است. سنگر شما در نزدیکی این گذرگاه واقع شده و ماموریت شما این است که به کمک همرزمان خود مانع از پیشروی نیروی دشمن شوید...
دوستان عزیز همانطور که میدانید ساخت و توسعه بازی های رایانه ای بسیار بسیار وقت گیر بوده و نیاز به تلاش و پشتکار فراوانی دارد، و از طرفی عدم حمایت و سرمایه گذاری و وجود رقبای بسیار بزرگ خارجی باعث عقب افتادگی این صنعت در کشور ما شده است، ولی با تمام محدودیت ها، ما به کار خود عشق می ورزیم و معتقدیم بزرگ ترین حامیان ما کاربران هستند.
لطفا از ما و همه کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند حمایت کنید تا شاهد رشد روز افزون این صنعت جذاب و دوست داشتنی در کشورمان باشیم.
بازی گذرگاه نتیجه ی سه ماه تلاش بی وقفه است ولی مانند تمام برنامه ها و بازی های دیگر ادعا نمی کنیم که بی نقص و کامل است، برای همین منتظر پیشنهادات شما عزیزان برای بهبود و تکامل این محصول و محصولات دیگر هستیم، لطفا با ما مکاتبه کنید
با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما

پیشنهاد دیگر Armina Games : بازی بی نظیر گارد46 است که میتوانید این بازی را از لینک زیر در کافه بازار دریافت کنید:
http://cafebazaar.ir/app/com.arminagames.guard/?l=fa
 


در رسانه‌ها

یک گذرگاه و ارتشی از دشمن…

“گذرگاه ۲″ عنوان بازی ایرانی محبوبیست که در دو نسخه خود با نام های ” گذرگاه ۱ ” و ” گذرگاه ۲ ” توانسته خود را به عنوان یکی از پرفروشترین بازیهای اندروید کاملاً ایرانی معرفی کند. این بازی که تا لحظه نوشتن این مطلب، +۱۰۰۰ بار خریداری شده و نمره ۴.۴ را در کافه بازار به خود اختصاص داده است توسط گروه Armina Games تولید و منتشر شده است.این گروه یکی از فعالترین گروه های تولید نرم افزار و بازی اندروید در کشور بوده که نمونه کارهای موفقی از خود را در مارکتهای ایرانی عرضه کرده است.