آیین نامه رانندگی

آیین نامه رانندگی

نسخهٔ ۱.۳
نصب +۱۰
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
آیین نامه رانندگی

آیین نامه رانندگی

آرش الطافی
نسخهٔ ۱.۳
نصب +۱۰
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن آیین نامه رانندگی شامل تمامی سوالات آزمون های مقدماتی و اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد.

برای دریافت گواهینامه رانندگی شما می بایست در دو مرحله آزمون، امتیاز قبولی را به دست بیاورید. آزمون اول، همان آزمون مقدماتی می باشد که معمولا بعد از جلسات تدریس حضوری برگزار می شود. سوالات آزمون مقدماتی تا حدودی ساده تر از سوالات آزمون اصلی می باشند. آزمون اصلی، یا همان آزمون آیین نامه رانندگی بعد از اتمام جلسات تئوری و عملی توشهری و کسب حداقل امتیازهای لازم در آزمون مقدماتی و عملی توشهری برگزار می شود. سوال های آزمون اصلی تا حدودی سخت تر از آزمون مقدماتی می باشد.

توجه داشته باشید از آن جایی که آزمون نمره منفی ندارد، پیشنهاد می شود به تمامی سوالات پاسخ دهید و سوالی را سفید رها نکنید زیرا سوال سفید نیز به منزله یک پاسخ غلط برای شما محسوب می گردد.

در این برنامه تمامی سوالات آزمون های اصلی و مقدماتی آیین نامه به طور مجزا، در قالب آزمون هایی دقیقا مشابه با آزمون های آیین نامه گنجانده شده است. با انتخاب هر آزمون شما 20 دقیقه(همانند آزمون های آیین نامه) فرصت دارید به سوالات پاسخ دهید. بعد از اتمام زمان آزمون تعداد سوالات صحیح،غلط، سفید و هچنین قبولی و یا مردودی شما در آزمون اعلام می شود که برای قبولی می بایست حداقل 27 پاسخ صحیح داشته باشید. بعد از اتمام آزمون شما می توانید تک تک سوالات را بررسی و پاسخ های خود را با گزینه های صحیح مقایسه نمایید. پاسخ های صحیح با رنگ سبز و پاسخ های اشتباه شما با رنگ قرمز نمایش داده می شوند. شما همچنین می توانید در حین آزمون نیز با زدن گزینه پایان آزمون به آزمون خاتمه دهید و سوالات و پاسخ های خود را بررسی کنید.

برای قبولی در آزمون مقدماتی، مطالعه تست زنی آزمون های مقدماتی کفایت می کند. هرچند پیشنهاد ما این است که آزمون های اصلی را نیز مطالعه نمایید.

برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه، هر دو قسمت آزمون های مقدماتی و آزمون های اصلی را به دقت مطالعه و مرور کنید و تا یادگیری کامل تمامی سوالات، آزمون ها را به صورت آزمایشی تست بزنید.

برای قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کافی است یک بار تمامی سوالات این برنامه را مطالعه و به صورت آزمایشی از خود امتخان بگیرید و با چند بار مرور و به خاطر سپاری این سوالات قبولی خود را در هر دو آزمون مقدماتی و اصلی آیین نامه تصمین کنید.


کلمات کلیدی : آزمون آیین نامه رانندگی،  گواهینامه، آزمون رانندگی، آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی، آزمون گواهینامه، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، آزمون های مقدماتی و اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی

نظرات کاربران - ۱ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱