Tiny Scanner - PDF Scanner App

Tiny Scanner - PDF Scanner App

نسخه ۴.۲.۱
۱۰
هزار
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

اسکنری کوچک برای اسکن نمودن مدارک و مطالب مهم!

برنامه‌ی TinyScanner، یک اسکنر کوچکی است که دستگاه اندرویدی را به یک اسکنر قابل حمل اسناد و مدارک و تبدیل آن‌ها به PDF است. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید عکس، مدارک، گزارش و .... را اسکن کنید.

ویژگی‌ها:

- استفاده‌ی آسان و راحت

- برنامه‌ی سبک

- امکان اسکن عکس، مدارک و... از گالری و یا دوربین دستگاه اندرویدی

- ذخیره‌ی فایل اسکن شده به فرمت PDF

- امکان برش، تغییر میزان نور و رنگ فایل اسکن شده

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

TinyScanner: اسکنر همراه شما

بسیاری از ما هر روزه با اسناد زیادی سر و کار داریم. در هر کاری که باشیم این کاغذها دو رو بر ما را گرفته‌اند. مخصوصا دانشجویان که جزوه‌های زیادی را باید هر بار جابه‌جا کنند و گاها از جزوه‌‌های دیگران کپی‌های متعدد بگیرند. یکی از روش‌های متداول در دنیا اسکن کردن پرونده‌ها و اسناد است. به این ترتیب کاغذ کم‌تری هم مصرف خواهد شد. اما اسکن‌ها همیشه در دسترس نیستند، پس بهتر است مثل همیشه سراغ تلفن یا تبلتمان برویم. برنامه‌های اسکن زیادی بر روی اینترنت موجود است و امروز ما یکی از ساده‌ترین آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

معرفی اپ Tiny Scanner؛ اسکن کننده مدارک در قالب فایل های پی دی اف

مرسوم است که این کار را با اسکنر انجام می دهند و خروجی ها را با فرمت پی دی اف به سمت چاپگر می فرستند. اما با اپلیکیشنی که امروز معرفی می کنیم دیگر نیازی به این کار نیست.اپلیکیشن Tiny Scanner همه این کارها را در کسری از ثانیه برایتان انجام می دهد. اسناد و مدارک را با دوربین موبایل اسکن می کند و در قالب یک پی دی اف مرتب و کم حجم تحویلتان می دهد.

logo-enamad logo-samandehi