تصویر آینه و افکت

تصویر آینه و افکت

نسخه ۱.۰
۵۰۰
نصب فعال
عکاسی
دسته
۶
مگابایت
حجم

برنامه ای که ملاحضه می فرمایید یک برنامه حرفه ای عکاسی می باشد که از عکس های شما به شیوه های متنوع و جالب تصویر آینه ای می سازد و با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار می دهد.این برنامه به شیوه ای کاملا جدید و حرفه ای با تنوع بسیار زیاد از تصاویر شما عکس های آینه ای می سازد.
شما می توانید تصاویر خود را در آینه های مختلف قرار دهید و بروی آن ها افکت های زیبا پیاده سازی کنید و از استیکر های زیبای این برنامه برای زیباتر شدن عکس های خود استفاده کنید و همچنین می توانید متن بروی عکس های خود بنویسید.
عکسهای جذاب با افکت آینه‌ای درست کنید!
با آینه جلوه ای حرفه ای به تصاویر خود بدهید.
به راحتی همانند حرفه ای ترین فتوشاپ کارها عکس های خود را با افکت ها مختلف بسازید و در گوشی خود ذخیره کنید یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
در این برنامه باحال شما می تونید عکس هایی به صورت اینه و یا انعاکسی در اب درست کنید این دو افکت با بهترین کیفیت در برنامه قرار گرفته من برای نمونه یک عکس رو در هر دو حالت و در حالت چرخشی قرار دادم تا ببینید چطور می تونه یه عکس معمولی رو فوق العاده جذاب کنه کار با برنامه خیلی سادس و توی عکس ها می تونید مشاهده کنید که با چند کلید می شه این عکس ها رو ایجاد کرد


با استفاده از این برنامه می‌توانید افکت‌های آینه‌ای متنوع به عکس‌هایتان اضافه کنید٬ بر روی آن‌ها متن قرار دهید و حتی برای عکس‌هایتان قاب انتخاب کنید!
پس از ویرایش عکس‌ها مطابق سلیقه‌تان می توانید از داخل برنامه به سادگی آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام با دوستانتان به اشتراک‌گذارید و آن‌ها را غاقلگیر کنید!
با این برنامه دوستان خود رو شگفت زده کنید!
ویژگی های این برنامه شامل:
✔استایل های متنوع جهت ساخت تصاویر آینه ای
✔افکت های متنوع روی تصاویر آینه ای
✔امکان ایجاد تصاویر با افکت آب دریا
✔ذخیره تصاویر با بالاترین کیفیت ممکن
✔امکان اشتراک گذاری عکس ها در داخل برنامه

logo-enamad logo-samandehi