کتابچه اس ام اس نسخه رایگان

کتابچه اس ام اس نسخه رایگان

نسخه ۲.۰.۰
۱۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

کتابچه ی اس ام اس نسخه ی رایگان.

چنانچه از نسخه نمایشی و رایگان ما خرسند بوده اید، نسخه کامل ان را میتوانید از ادرس زیر تهیه نماید:
http://cafebazaar.ir/app/com.approsia.smsbooklet/?l=fa

آیا برای شما نیز پیش می آید که مناسبتی خاص باشد ولی ندانید چه بگویید؟ خیلی ها مشکل شما را دارند؛ این نرم افزار برای کسانی توصیه می شود که هنگام اس ام اس دادن هیچ چیز به ذهن شان نمی رسد.

این کتابچه که به شکل یک دفترچه ی رنگارنگ تهیه شده، زیر دستان شما ورق می خورد و بیش از 2000 اس ام اس در 27 شاخه و 211 زیر شاخه را نشان تان می دهد.
موضوع مورد نظر خود را از منوی کتابچه انتخاب کنید و اس ام اس ها را یکی بعد از دیگری ورق بزنید. هر اس ام اس را که برایتان جالب بود می توانید برای کسانی که دوست دارید بفرستید، چه از طریق اس ام اس، چه از طریق ایمیل یا روش های اشتراک گذاری دیگر.


!!! توجه: این نرم افزار فقط بر روی اندروید نسخه 2.3.0 به بالا قابل اجرا می باشد. علاوه براین بخوبی با دستگاه های Nexus 5, Nexus 7, Nexus 4, Xperia Z Ultra, Galaxy Note 2, Galaxy S2, Galaxy S, HTC One XL, Desire HD, Ascend Y300 تست شده است.

کتابچه ی اس ام اس را نصب کنید تا در مناسبات مختلف حرفی برای گفتن داشته باشید.

لازم به یادآوری ست که نسخه ی حاضر رایگان است و نمونه ی محدودی از امکانات نسخه ی کامل را به نمایش می گذارد، به طوری که در هر شاخه حداکثر 10 پیامک موجود است.

با تهیه ی نسخه ی کامل، به بیش از 70,000 پیامک دسترسی خواهید داشت و از آپدیت های رایگان آن بهره مند خواهید.

از شما به خاطر نظرات و الطاف بی دریغتان متشکریم، نظرات شما انگیزه ما برای ادامه راه است، به شما این اطمینان را میدهیم که در بروز رسانی های کوتاه مدت رضایت شما را بیش از پیش جلب و این نرم افزار را با کمک شما تبدیل به بهترین محصول بازار خواهیم کرد.

logo-enamad logo-samandehi