تلفظ و لحجه

تلفظ و لحجه

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۷۵
کیلوبایت
حجم

پول لواشک امروزتو بده تلفظ یاد بگیر !!!!


هنرجو زبانکده هستی ؟
دانش آموز مدرسه ایی هستی که معلم خیلی غلیظ تلفظ می کنه کلمات رو ؟ تو متوجه نمی شی؟ نگران نباش
رایان : سلام محمد چطوری خوبی دانشجوی رشته زبان هستی ؟
محمد :  آره بابا ولی چه فایده اصلا نمی فهمم استاد چی میگه روی تخته هم که می نویسه باز نمی تونم درست بخونمش ! ای بابا تازشم به ما گفته که فردا باید 60 کلمه رو با دو لهجه امریکایی و لندنی واسم آمده کنی و بخونی !


رایان : خب اینکه نگرانی نداره از Accent استفاده کن! هیچ کاری هم نداره کافیه کافی کلمه رو تایپ کنی به هر لحجه ایی که خواستی امریکایی یا لندنی حالا هر چی بود اجرا می کنی هم تلفظ و لهجه رو یاد میگیری هم یاد میگیری کلمه ایی رو که نمی تونی بخونیش رو بخونی.


دوست داری تلقط درست کلمه رو در مکالماتی که داری استفاده کنی؟


 


دوست داری  بدونی که این کلمه رو چه جوری می خوننش؟


 


دوست داری بدونی با لحجه امریکایی یا انگلیسی چه جوری خونده می شه ؟


 


دوست داری جلوی دوستاتون که انگلیسی صحبت می کنند و قشنگ تلفظ میکنند کم نیاری ؟


 


دوست داری با تلفظ درست جلوی دختر و پسر کلاس بذاری؟


 


پس این نرم افزار به کاررت میاد ...


 


این روزا خیلی ها با تلفظ مشکل دارن می گن وقتی به کلمات نگاه می کنم پیش خودم می خونمش حالم خراب می شه ! ازش می پرسی چرا؟ میگه وقتی با صدای بلند تکرار میکنم همه بهم می خندنو می گن نگاش کن چی میگه تلفظ بلد نیست رفته کلمه حفظ می کنه.


 


دیگه نگران این موضوع نباشید با نرم افزار Accent که در اختیار دارید دیگه می تونید مشکلتون رو حل کنید هر کلمه ایی یا جمله ایی رو که دوست دارید بنویسید و اجرا کنید بعد از گوش دادن دیگه می تونید لحجه و تلفظ کلمه رو یاد بگیرید و در مکالمات خودتون استفاده کنید .


 


در ضمن اگر در کیبورد شما ایکون میکروفن و دارین می تونید روی اون کلیک کنید و با صدای خودتو کلمه یا جمله رو بنویسید !!! همین کار باعث میشه که شما بعد از تایپ کردن لحجه یا تلفظ رو یاد بگیرید . اگر کلمه رو درست تلفظ کرده باشید درست نوشته می شه اگر اشتباه تلفظ کرده باشید یه چیزی دیگه ایی تایپ میشه !!!


 


امیداوارم که از این نرم افزار بدرد بخور نهایت استفاده رو ببرید.

logo-enamad logo-samandehi