سوره الرحمن صوتی و متنی

سوره الرحمن صوتی و متنی

نسخه ۵
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

سوره مبارکه الرحمن به همراه دو فایل صوتی از استاد پرهیزگار و استاد منشاوی که جزء اساتید برجسته و محبوب تلاوت ترتیل قرآن هستنند.


در این برنامه متن سوره الرحمن و هم چنین فایل های صورتی کاملا آفلاین در برنامه گنجانده شده اند و نیازی به بارگذاری و دانلود از اینترنت نمی باشد. به عبارتی با دانلود خود برنامه می توانید به تمامی فایل های صوتی و متنی دسترسی داشته باشید.


در این برنامه شما قابلیت خط بردن قرآن را دارید. با کلیک کردن روی هر آیه فایل صوتی مورد نظر از ابتدای آن آیه شروع می شود. به عبارتی  اگر میخواهید آیه ای که مد نظر دارید تلاوت شود و از آن آیه به بعد ادامه پیدا کند، کافیست روی آن کلیک نمایید.


شما هم چنین از قسمت تنظیمات برنامه میتوانید فونت متن قرآن، فونت متن ترجمه، ساز متن قرآن و سایز متن تر جمه را تغییر دهید و روی فونت مورد نظر خود تنظیم نمایید. 


توجه داشته باشید که اگر مایلید متن آیه و یا ترجمه مشاهده نشود، از قسمت تنظیمات برنامه، سایز متن مورد نظر را روی صفر (کم ترین حالت) تنظیم کنید.


 


هر گونه نقطه نظر، انتقاد و پیشنهاد خود را می توانید از طریق پست الکترونیک و یا قسمت ارتباط با پشتیبانی کانال تلگرام، با ما در میان بگذارید. ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود و از نظرات و انتقادات شما را در آپدیت بعدی برنامه  اعمال خواهیم کرد. 


                                                                             با تشکر

نظرات کاربران

asdsssaa
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
عالی
معصومه اضلی
۱۴۰۰/۱۰/۱۸
عالی بود
گلی
۱۴۰۰/۱۰/۱۶
عالی
Neda
۱۴۰۰/۱۱/۰۴
عالیییی
اپی
۱۴۰۰/۱۰/۱۵
عالی
سید
۱۴۰۰/۱۰/۱۰
بسیار عالی بود التماس دعا
کارمند صدیق
۱۴۰۰/۱۰/۰۷
روش جالبی جهت آرتقاء نبود.. 2000ریال کجا 50000 ریال کجا.. از خیر سوره الرحمن گذشتم و حتما به دفتر ولی فقیه گزارش می کنم.
عاطفه پرستش
۱۴۰۰/۰۹/۲۵
من موندم کتاب خدا قرآن هم پولی باید باشه واقعا که متاسفم
محمد
۱۴۰۰/۰۹/۱۵
خیلی بد صوتی نداره لطفاًدرست کنید کلمه درهم برهم هست
ارمیا
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
بده
خدا باماست
۱۴۰۰/۰۹/۰۴
عالی
سجاده
۱۴۰۰/۰۸/۲۷
عالی عالی
محمود
۱۴۰۰/۰۸/۲۱
خوب