هزاران کتاب

هزاران کتاب

نسخه ۱.۲۴۹۸۱.۲۹۳۶۰
+۲۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۸
مگابایت
حجم

هزاران کتاب...

آن هایی که کتاب می خوانند، قبل از مرگ هزار زندگی را تجربه می کنند اما آن هایی که کتاب نمی خوانند تنها یک بار زندگی می کنند" شاید این جمله معروف ریچارد مارتین خود به تنهایی گویای اهمیت و جذابیت مطالعه کتاب باشد اما متاسفانه جامعه‌ی ما با کتاب و کتاب خوانی رابطه چندان دوستانه ای ندارد. اما دلیل این کم لطفی به کتاب و عدم ارتباط با این یار مهربان خارج از دوران تحصیل و آموزش چیست؟

قطعا پاسخ این سوال عدم علاقه ما ایرانی ها به داستان ها، یادگیری مطالب جدید و پرورش قوه خیال نیست زیرا که فرهنگ و تاریخ ما از دیرباز اهمیت خاصی برای ادبیات به ویژه ادبیات داستانی در زندگی روزمره قائل بوده است. به نظر می رسد سردرگمی  افراد در انتخاب کتاب متناسب با سلیقه خود در میان انبوه کتاب های موجود و مشغله‌های روزمره از طرف دیگر فرصت مراجعه به کتاب فروشی‌ها و مراکز ارائه کتاب را از افراد سلب کرده است.

فروشگاه اینترنتی هزاران کتاب در راستای سهولت در انتخاب و خرید کتاب چند سالی است که خدمات دهی خود را در این حوزه آغاز نموده است. خدماتی که در این فروشگاه اینترنتی ارائه می گردد شامل:

فروش اینترنتی هزاران کتاب رمان، انگیزشی، آموزشی، تاریخی، شعر، ضرب المثل، مذهبی، پزشکی، نوجوان، کودکان، داستان، رنگ آمیزی، پازل و نوشت افزار و بازی های فکری میباشد

همچنین این مجموعه دارای قسمت گفتگو و پرسش و پاسخ جهت بحث و اظهار نظر تخصصی و مشورتی کاربران در زمینه های مختلف است. از ویژگی های این فروشگاه اینترنتی دسته بندی کتاب ها به رمان، انگیزشی، آموزشی، تاریخ، شعر، ضرب المثل، مذهبی، پزشکی و ... است که این امکان را به افراد می دهد تا با انتخاب دسته بندی مورد نظر و انتخاب نویسنده در کمترین زمان ممکن کتاب مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

پس شما می توانید با نصب این برنامه در فرصت‌های اندک میان هیاهوی روزانه، زمانی که می‌شود استراحت کوتاهی کرد، یک فنجان چای نوشید و به موسیقی دلخواه خود گوش کرد سری هم به فروشگاه کتاب بزنید...logo-enamad logo-samandehi