+۱۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

با ما به روز باشید!

آفتاب سهند؛ اولین اپلیکیشن خبری و کاربردی ( یک رسانه مستقل و به دور از جناح‌بندی‌های سیاسی بوده و صرفا یک بنگاه خبری است ) که در شمال غرب کشور فعالیت می نماید و علاوه بر پوشش اخبار این استان ها، خبرهای روز ایران و دنیا را در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار می دهد.

آفتاب سهند یک اپلیکیشن خبری و کاربردی بوده و کاملا کاربر محور می باشد و این کاربران آفتاب سهند هستند که به تولید محتوا پرداخته، دانش، اطلاعات عمومی و تخصصی خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.

امکانات اپلیکیشن آفتاب سهند:

 * آفتاب سهند، خبرهای فوری و مهم ایران، جهان و شمال غرب کشور را که در لحظه اتفاق می‌افتند، برای شما ارسال می کند.

* پخش زنده، با این ویژگی کاربران می توانند کنسرت های زنده خوانندگان محبوب کشور، رویدادهای ورزشی، گفتگوهای زنده خبری و ... را از طریق لایو اینستاگرامی به صورت زنده در اپلیکیشن آفتاب سهند ببینند و از آن لذت ببرند.

* عکس گرام، شما می توانید به مانند اینستاگرام عکس های خود را با مخاطبین آفتاب سهند به اشتراک گذاشته و لایک و کامنت دریافت کنید.

* چند رسانه ای، بهترین تصاویر خبری و ویدئویی را برای مخاطبین خود فراهم کرده ایم تا قدرت تجزیه و تحلیل خود را در مورد اخبار روز بالا ببرند.

* بازی و سرگرمی، ما برای اوقات فراغت شما هم برنامه ریزی کرده ایم و می توانید از بازی های اپلیکیشن آفتاب سهند استفاده نمایید.

* گردشگری، آفتاب سهند، مناطق گردشگری استان را برای شما مخاطبین عزیز معرفی کرده و همچنین نقشه راهنمای آن را برای علاقمندان در دسترس مخاطبین خود قرار داده است و علاوه بر این مخاطبین می توانند مناطق دیدنی و جاذبه های گردشگری ناشناخته یا محل زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

* دیوار آگهی ها، شما می توانید مشاغل و آگهی های خود را در این قسمت برای مخاطبین آفتاب سهند معرفی و برای خرید و فروش با دیگران به اشتراک بگذارید.

* موسیقی، آفتاب سهند، اخبار دنیای موسیقی را پوشش داده و ترک ها و ویدئو کلیپ های جدید را برای شما علاقمندان به دنیای موسیقی و برای دانلود به اشتراک می گذارد.

* آخرین قیمت ها، آخرین قیمت‌های بازارهای ارز، طلا، سکه ... را رصد کنید و برای سرمایه گذاری عجله نکنید!

* شارژ و پرداخت: شما می توانید از طریق اپلیکیشن آفتاب سهند، سیم کارت خود را شارژ کنید و یا قبوض خدماتی خود را پرداخت نمایید.

* شاعرانه، مخاطبین خوش ذوق سخن می توانند شعرها و دکلمه های خود را در این بخش برای مخاطبین آفتاب سهند به اشتراک بگذارند.

logo-enamad logo-samandehi