نصب +۲ هزار
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۵۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ مهر ۱۴۰۲
تکن 3

تکن 3

BANDAI NAMCO Entertainment Inc
نسخهٔ ۱.۲
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۵۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

یکی از بهترین بازی های آرکید زمان خود، Tekken 3 اکنون بر روی پلتفرم اندروید در دسترس است. توسعه دهنده آن Namco در ابتدا نسخه اپلیکیشن موبایل را راه اندازی نکرد. اما همچنان می توانید آن را از طریق یک فایل APK دریافت کنید و به راحتی آن را با یک برنامه شبیه ساز تلفن خارجی یا داخلی پخش کنید.

اگر شما یکی از دو یا سه دارنده پلی استیشن هستید که بازی Tekken 3 را دیده، بازی کرده یا حداقل شنیده اید، پس این روز خوش شانس شماست. دیگر هیچ بهانه ای وجود ندارد. این بهترین بازی مبارزه ای است که تا به امروز منتشر شده است، بنابراین وقت آن است که کنترلر را از دست خود بیرون بیاورید و آن را بردارید. برای کسانی از ما که از ابتدا در اطراف بوده‌اند، Tekken 3 موبایل ناامید نخواهد شد.

انتخاب بازیکنان و ورود به مسابقه مانند پلی استیشن است و تغییری نکرده است. بازیکنان باسابقه ای که برای مدت طولانی در حال انجام این بازی هستند، هنگام بازی Tekken 3 بر روی گوشی هوشمند اندرویدی از روان بودن این بازی شگفت زده خواهند شد.


کنترل ها جوی استیک های سمت چپ و دکمه های سمت راست روی صفحه نمایش تلفن همراه شما هستند. در ابتدا، باید کنترلرها را بررسی کنید، اما پس از چند بار تلاش، از میان ترکیب‌های ترکیبی مانند بازی در یک کنسول عبور خواهید کرد.


بهترین چیز در مورد Tekken 3 باید سرعت اجرای بازی باشد. به نظر می رسد هر حرکتی مستقیماً از انگشتان شما به ذهن شخصیت شما پرواز می کند و آنها فوراً اطاعت می کنند. بین زمانی که حرکت را انجام می‌دهید و زمانی که عملاً انجام می‌شود، تاخیر کمی وجود دارد یا اصلاً وجود ندارد. اگر این کار را ندارید، می‌توانید آن را نیز آماده کنید، زیرا گیمر امروزی می‌خواهد که زمان واکنش در کسری از ثانیه و کسری از ثانیه همان چیزی است که با این بازی به دست خواهید آورد.

نظرات کاربران - ۳ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Unnamed User
Unnamed User
2024/02/11
عالی بود