آیکافی

آیکافی

نسخه ۱.۴
۵۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۴
مگابایت
حجم

اپلیکیشن اول جشنواره وصل دانشگاه شریف
کاندید دریافت بهترین اپ اندروید از جشنواره موبایل ایران

اپ آیکافی سرویس دیگری‌ست از گروه آیکافی. با نصب این اپ روی تبلت‌ها و گوشی‌های همراه‌٬ برای جیره‌ی روزانه‌ی قهوه‌تان در خیابان‌های شهر درنخواهید ماند. آیکافی به شما کمک می‌کند تا کافه‌ها را بشناسید٬ عکس‌ها و اطلاعات دسترسی به آن‌ها را ببینید و روی نقشه جای‌شان را پیدا کنید. علاوه بر این٬ شما می‌توانید با استفاده از رهیاب گوشی٬ محل فعلی‌تان روی نقشه را موقعیت‌یابی کرده و نزدیک‌ترین کافه‌های اطراف را پیدا کنید.

در حال حاضر از بیش از ۳۵ شهر ایران٬ کافه‌هایی در اپ آیکافی به ثبت‌ رسیده است.

در زمان نصب اولیه باید به اینترنت پرسرعت وصل باشید
اپ آیکافی حتا به‌طور آفلاین هم اطلاعات اولیه‌ی کافه‌ها را در اختیار شما خواهد گذاشت. اما برای بهره‌گیری از تمامی امکانات اپ٬ لازم است که گوشی موبایل یا تبلت‌تان به اینترنت وصل بوده و نیز GPS دستگاه روشن باشد.

با اپ کار کنید و امتیاز بگیرید
هرچه‌قدر که فعالیت شما در اپ آیکافی بیشتر باشد٬ امتیازتان بالاتر خواهد رفت. برای کافه‌های محبوب‌تان نظر بنویسید٬ بگویید که هر کافه را چطور می‌بینید؟ چه نوشیدنی‌ای از آن کافه را دوست داشته‌اید؟ چه نقدی بر آن دارید؟ شما علاوه بر این می‌توانید بر اساس سه پارامتر «قهوه»٬ «سرویس» و «حال‌وهوا» از بین ۰ تا ۱۰ به هر کافه نمره دهید. ما بر اساس یک فرمول٬ امتیاز کلی شما به کافه‌ها را محاسبه خواهیم کرد.

امکانات× امکان مشاهده‌ی کافه‌های اطراف روی نقشه و به‌صورت لیست‌شده
× مسیریابی از محل فعلی تا کافه
× اضافه شدن کافه‌های جدید به اپ به‌صورت آنلاین
× امتیازدهی به کافه٬ ثبت کامنت و لایک
× تماس تلفنی با کافه جهت رزور
× ثبت کافه از طریق اپلیکیشن
× مشاهده‌ی کافه‌های برتر بر اساس امتیاز کاربران
× ویرایش اطلاعات کافه
× مرتب‌سازی کافه‌های اطراف بر اساس فاصله و امتیاز
× جستجو بر اساس نام کافه و محله

ثبت کافه‌ و درج اطلاعات اولیه‌ رایگان است. اما کافه‌ها می‌توانند در ازای پرداخت حق عضویت ماهیانه٬ از امکاناتی ویژه برای معرفی کافه‌ به ده‌ها هزار بازدیدکننده از وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن آیکافی استفاده کنند. (اطلاعات بیشتر)

سرویس تحت وب کافه‌های آیکافی

logo-enamad logo-samandehi