زنگ اس ام اس خاص

زنگ اس ام اس خاص

نسخه ۱.۰
۲
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹۵۶
کیلوبایت
حجم

رفع یکی از محدودیت های سیستم عامل اندروید

تو همه گوشیا قابلیتی وجود داره که می تونین واسه زنگ خور هر مخاطب یه آهنگ خاص بزارین و از اون به بعد هر وقت گوشیتون زنگ بخوره قبل از اینکه صفحه گوشی رو نگاه کنین متوجه میشین چه کسی پشت خطه.

اما این قابلیت برای اس ام اس وجود نداره و این یکی از نقص های گوشی محسوب میشه.

برای مخاطب خاص زنگ اس ام اس خاص تعیین کنید.

توسط این نرم افزار می تونین برای زنگ اس ام اس هر مخاطب یک آهنگ مخصوص تنظیم کنید. اینجوری وقتی اس ام اسی میاد بدون نگاه کردن به صفحه گوشی متوجه میشین که چه کسی اس ام اس داده، که مثلا اگه زود جواب دادن به اون شخص مهم باشه سراغ گوشی میرین و جواب میدین.

از امکانات این نرم افزار دارا بودن 10 آهنگ اس ام اس و زنگ فابریک گوشی های Galaxy s3 و Galaxy s4 و Sony Ericsson و... است.

راهنما:
بعد از باز شدن برنامه مخاطب های گوشی در برنامه لیست می شود. در قسمت بالای لیست یک آیکون ذره بین برای جستجو در مخاطب ها برای دسترسی سریع تر وجود دارد که با انتخاب آن یک باکس متن باز شده و با تایپ کردن نام مخاطب مورد نظر خود می توانید به سرعت به آن دسترسی داشته باشید.
بعد از پیدا کردن مخاطب آن را انتخاب کنید. بعد از انتخاب در پایین نرم افزار قسمت جزئیات و در قسمت نام، نام مخاطب انتخاب شده و در قسمت شماره، شماره مخاطب، و در قسمت فعال، وضعیت فعال بودن زنگ اس ام اس برای مخاطب انتخاب شده نمایش داده می شود.
بعد از اطمینان از درست انتخاب کردن مخاطب در قسمت انتخاب زنگ روی دکمه انتخاب زنگ کلیک کنید.
نکته: در صورتی که در قسمت انتخاب زنگ نام زنگ برابر با کلمه Default بود یعنی برای مخاطب انتخاب شده زنگی تنظیم نشده است و زنگ خور اس ام اس آن، زنگ پیش فرض (Default) گوشی است.
بعد از کلیک روی دکمه انتخاب زنگ، لیستی از زنگ های موجود در نرم افزار ظاهر می شود. با کلیک روی هر کدام، آهنگ مورد نظر پخش خواهد شد. بعد از انتخاب آهنگ مورد نظر، روی دکمه تایید کلیک کنید.
بعد از فشردن دکمه تایید، آهنگ زنگ برای مخاطب انتخاب شده تنظیم خواهد شد و پیغام "آهنگ زنگ برای مخاطب مورد نظر انتخاب شد" ظاهر خواهد شد.
در لیست مخاطب ها، مخاطبینی که برای آنها آهنگ زنگ انتخاب شده و هم اکنون فعال باشد به زنگ سبز دیده خواهد شد.
برای غیر فعال کردن آهنگ زنگ برای مخاطبی که قبلا آهنگی برای آن تنظیم شده، کافیست مخاطب مورد نظر را انتخاب کرده و در قسمت جزئیات، تیک قسمت فعال را بردارید.
در قسمت بالای نرم افزار آیکون پیام وجود دارد که می توانید با کلیک روی آن صندوق دریافت پیام هایی که از سمت مولف ارسال می شود را مشاهده کنید.
برای کار کردن نرم افزار لازم نیست نرم افزار باز باشد.

نکته مهم: این نرم افزار با نرم افزارهای مدیریت اس ام اس مانند Go SMS و HandCent و ... همخوانی نداشته و در صورت نصب بودن اینگونه نرم افزار ها نرم افزار کار نخواهد کرد.

logo-enamad logo-samandehi