کاریزماتیک باش

کاریزماتیک باش

نسخهٔ ۱
+۵ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم
کاریزماتیک باش

کاریزماتیک باش

پاسارگاد گیمز
نسخهٔ ۱
+۵ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به گونه ای در دیگران نفوذ کنید که آنها را به شور و فداکاری وادار سازید.
آنتونی رابینز :
امروزه قدرت، عبارت از توانایی ایجاد ارتباط و نفوذ در دیگران است. اگر قدرت نفوذ در دیگران در شما باشد، اگر پول نداشته باشید، می توانید کسی را مجاب کنید تا با شما شریک شود. قانع و مجاب کردن عالی ترین وسیله ارتباط موثر است. اگر شما فن نفوذ در دیگران را بلد باشید، می توانید به سرعت اهدافتان را از طریق ارتباط با دیگران محقق کنید. 
......................
کاریزما برای اکثر مردم یک مقوله اسرار آمیز است.
این کلمه برای افرادی به کار میرود که وقتی وارد مکانی میشوند آنجا را از آن خود میکنند و تمام توجه ها را ناخواسته جذب میکنند؛ و برای افرادی که کاریزما دارند تعریف های “رهبر” , “کارآفرین” و “ریسک پذیر” مینامند.
......................
کاریزماتیک ( Charismatic) ، شخصیت و جذابیت یک فرد است که می تواند در مردم نفوذ کند و آنان را به شور و فداکاری وادار سازد. و حس اعتمادی است که باعث راحتی و آسایش مخاطب می‌شود و در عین حال اعتبار ایجاد می‌کند.
......................
اگر هدف بزرگی داریم و می‌خواهیم اثری ماندگار از خود برجای بگذاریم، بدون شک نیاز داریم که افراد دیگری نیز ما را در مسیر هدف همراهی کنند و این همراهی بدون شک از طریق کاریزما محقق خواهد شد
......................
کاریزما چه سودی برای شما دارد؟


تصور کنید که زندگی شما چگونه خواهد بود: اگر در آن لحظه‌ای که وارد یک اتاق می‌شوید، دیگران بلافاصله متوجه‌تان شوند، مایل به شنیدن حرف‌های شما و مشتاق گرفتن تأییدتان باشند. این یک سبک زندگی افراد کاریزماتیک است. کاریزما باعث می‌شود دیگران دوست‌تان داشته باشند، به شما اعتماد کنند، و بخواهند که تحت رهبری‌تان کار کنند. همین ویژگی است که تعیین می‌کند: شما یک رهبر هستید یا یک دنباله‌رو. ایده‌هاتان فراگیر می‌شوند یا خیر. و اینکه پروژه‌های شما به خوبی اجرا خواهند شد یا نه.


چه شما خوش تان بیاید یا نیاید، این کاریزما است که می‌تواند دنیا را به جلو ببرد. می‌تواند افراد را به انجام آنچه که شما از ایشان می‌خواهید وادار کند. و البته، داشتن کاریزما در حیطه شغلی هم بسیار حیاتی است. چه برای یک شغل جدید ثبت نام کرده باشید، و چه بخواهید در سازمان‌تان پیشرفت کنید، کاریزما برای نیل به هدف کمک‌تان می‌کند. مطالعات و تحقیقات مختلف نشان داده‌اند که افراد کاریزماتیک نمرات شغلی بالاتری می‌گیرند و از دید مافوق‌ها و زیردستان، آدم‌های مؤثرتری هستند.


کاریزما سحر و جادو نیست، مجموعه‌ای از رفتارهای یادگرفتنی است


برخی از امکانات برنامه :
✔ قابلیت به اشتراک گذاری تمامی مطالب
✔ محیطی ساده و جذاب و کاربردی
✔ امکان جداسازی مطالب مورد علاقه
✔ امکان جستجو در عنوان و محتوای مطالب به صورت مجزا
✔ امکان انتخاب فونت به همراه اندازه آن به راحتی و برای خوانایی بهتر
✔ حالت تغییر نوع مطالعه به دو حالت شب و روز
✔ گرافیک عالی زیبا و روان
✔ امکان استفاده از منوی کناری برای دسترسی سریع به بخش های مختلف برنامه

نظرات کاربران - ۴۷۶ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سیدمحمدرضا
سیدمحمدرضا
۱۴۰۱/۰۹/۱۹
عالی احسنت
amin
amin
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
بسیار عالی
سعید
سعید
۱۴۰۱/۰۹/۲۷
فوق‌العاده