فکر بکر ایرونی (دمو)

فکر بکر ایرونی (دمو)

نسخه ۱.۰
<۱۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۲
مگابایت
حجم

بازی جذاب و خاطره انگیز فکر بکر را همه ما از دوران کودکی به یاد داریم و هنوز هم به عنوان یک تفریح و سرگرمی زیبا از آن یاد می کنیم. بعد از ارائه بازی اصلی فکر بکر و استقبال خوب دوستان، نظرات و پیشنهادات و ای میل هایی به بنده رسید که درخواست داشتند تا فکر بکر را با قوانینی که ما در ایران این بازی را اجرا می کردیم ارائه کنم. از طرفی دوستانی نیز وجود داشتند که فکر بکر را با قوانین اصلی آن می خواستند، لذا امکان ارائه یک به روز رسانی و تغییر قوانین آن وجود نداشت، بنابراین بازی حاضر با نام «فکر بکر ایرانی» برای دوستان طراحی و آماده شد. در بازی اصلی فکر بکر، بعد از تایید هر ردیف، فقط تعداد مهره ها با رنگ و محل درست و نیز تعداد مهره ها با رنگ درست و محل نادرست نمایش داده می شود و مشخص نمی شود که کدام این خصوصیات مربوط به کدام مهره است، اما در نسخه ایرانی، به گونه ای که بیشتر ما بازی کرده ایم به هر مهره این خصوصیات را نسبت می دهیم. بنابراین در این بازی، هر مهره در هر ردیف با شماره از 1 تا 4 مشخص شده است که در قسمت سمت راست نیز پاسخ آن ها با شماره های از 1 تا 4 مشخص شده است، لذا میخ سیاه در محل مربوط به مهره قرار داده شده، به معنای رنگ صحیح و محل صحیح آن مهره است و رنگ سفید، به معنای صحت رنگ مهره و عدم قرار گیری آن در محل درست است.
ویژگی های مهم این بازی:
1- گرافیک بالا و خیره کننده
2- قابلیت بازی به صورت 2 نفره
3- امکان تعویض تم بازی
4- محیط کاربر پسند و آسان و کاملا فارسی
همچنین نسخه دیگر بازی با قوانین اصلی آن با لینک http://cafebazaar.ir/app/com.alirezabdn.mastermind/?l=fa قابل دسترسی است.
لازم به ذکر است که این بازی بر روی گوشی هایی با سایز صفحه بزرگتر از 3.3 اینچ به خوبی اجرا می شود و برای گوشی هایی با صفحه کوچکتر قابل استفاده نخواهد بود.
از هر گونه نظرات و پیشنهادات گرانقدر شما به گرمی استقبال می شود.
این نسخه به صورت رایگان جهت تست و بررسی برنامه برای دوستان قرار داده شده است، در صورت تمایل به خرید نسخه اصلی به لینک زیر مراجعه بفرمائید:
http://cafebazaar.ir/app/com.alirezabdn.iranianmastermind/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi