Max Volume Booster

Max Volume Booster

نسخه ۴.۶.۸
نصب از بازار
۲۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
موسیقی
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

شگفت انگیز جدید تکنولوژی سیاه و سفید. 🏆🏆 MAX تقویت کننده حرفه ای قادر به فشار دادن صدای بالاتر از پیش فرض سیستم است. ساخت همه صداهای دستگاه شما بسیار بلندتر است که شما به موسیقی ، بازی کردن ، تماشای فیلم و تماشای فیلم ، تقویت کننده صدا MAX برای آندروید تمام حجم صدا را افزایش می دهید. این فقط برای گوشی یا رایانه لوحی شما کار نمی کند ، بلکه برای هدفون و بلندگوی خارجی نیز کار می کند.


-------- ویژگی حداکثر تقویت کننده سخنران ----------

🎧 افزایش حجم کامل رسانه های موسیقی: از جمله صدا ، فیلم و بازی.

🎸 افزایش تمام حجم سیستم: شامل حجم آهنگ زنگ ، حجم مطلع و حجم زنگ.

🎻 صدای صدا شگفت انگیز است: شما می توانید طیف سر و صدای بصری تماشا کنید اما در همان زمان گوش دادن به آهنگ را تماشا کنید. تمام طیف های صدا بر اساس ریتم صوتی حرکت می کند.

💿 کنترل پخش موسیقی: نمایش عنوان آهنگ و هنرمند ؛ پخش پخش / مکث ، آهنگ بعدی ، آهنگ قبلی ، و کنترل دیگر پخش کننده موسیقی شما.

🎷 پشتیبانی از هدفون ، بلندگوی خارجی و بلوتوث.

🎺 آسان برای استفاده: دو دکمه چرخش برای تنظیم حجم و افزایش سطح. 6 حالت صدا به شما اجازه می دهد تا حجم گوشی خود را تنها با یک ضربه بزنید.

ری بدون ریشه مورد نیاز است.


سلب مسئولیت:

پخش صوتی با حجم بالا ممکن است به شنیدن صدای شما آسیب برساند یا بلندگوهای خود را قطع کند. ما به شما توصیه می کنیم گام را به گام را با قدم به قدم افزایش دهید تا حجم مناسب را دریافت کنید. با نصب این نرم افزار شما موافقت می کنید اگر برنامه خود را مسئول هر گونه آسیب به سخت افزار و یا شنوایی نگه دارید و شما با استفاده از آن را در معرض خطر قرار دادن شما گیرنده.

 مجوز “android.permission.RECORD_AUDIO”دسترسی را دارد

برنامه قادر به استفاده از میکروفون گوشی است و می‌تواند از آن برای ضبط کردن صدا استفاده کند و این کار نیز با اجازه یا بدون اجازه کاربر صورت می‌پذیرد. اگر این مجوز را دریافت کرده باشد، از این طریق اجازه کسب مجوز “android.permission.RECORD_AUDIO” را نیز پیدا می‌کند.