میخواهم استخدام شوم

میخواهم استخدام شوم

نسخه v۲.۰
نصب از بازار
15000 تومان
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

حتما بخوانید *** 


لطفا ابتدا ویدیو را مشاهده کنید در اسکرین شات ها موجود است 


توجه ** عکس موجود در اسکرین شات ها مربوط به کارنامه ی نهایی آزمون استخدامی ما می باشد . برای اثبات آنکه بگوییم ما توانسته ایم و شما هم می توانید فقط راهش را باید درست طی کنید **** 


 


 


از آنجا که در سراسر اینترنت با مقاله ها و نرم افزار های گوناگونی در خصوص استخدام و کسب درامد آشنا شده اید  شاید در نگاه اول تصور کنید که نرم افزار ما نیز تکرار همان نرم افزار ها و کتب پیشین می باشد اما بایستی بدون هیچ اغراق و ادعایی به شما عرض کنیم که جواب منفی است !!!


معمولا کتب و مقاله هایی که در این حیطه به فروش می رسند بجز تکرار روش های کسب درامد اینترنتی و خسته کننده که دیگر کاربردی ندارند چیز دیکری ندارند و معمولا توسط افرادی طراحی و نوشته میگردند که هیچ گونه دانش و علمی در این خصوص نداشته و خود بیکار می باشند و از این طریق فروش این مقاله ها و نرم افزار ها به درامد می رسند و نتیجه آن می شود که کاربران از این قبیل نرم افزار ها دل خوشی ندارند اما در خصوص این کتاب اندرویدی باید به جرات بگوییم که تا بحال نمونه و نظیری در هیچ مارکت اندرویدی و در سراسر وب وجود نداشته و شما با خیال راحت یک کتاب اندرویدی پر بار را دانلود خواهید کرد  . اگر بر روی نوشته ی احدی سافت در نوار بالا کلیک کنید خواهید دید که هیچ یک از نرم افزار های ما غیر علمی نبوده و حاصل تلاش سالانه و بی وقفه هستند .


کاربر گرامی ما با توجه به اینکه خود دانش آموخته ی رشته ی پرستاری می باشیم و از تمامی کم و کیف استخدام در بیمارستان مطلع هستیم میخواهیم به شما آموزش بدهیم که چگونه می شود در کادر اداری و درمانی در بیمارستان ها و درمانگاه ها استخدام شد . ما به شما آموزش می دهیم  که چگونه میتوان با مدرک های غیر پزشکی که از بازار کار خوبی برخوردار نیستند در بیمارستان ها و درمانگاه ها استخدام شد !!!!


 


آموزش می دهیم که :


چگونه با مدرک کارشناسی خودتان استخدام پیمانی و رسمی در ارگان ها شوید 


- اگر مدرک تحصیلی کارشناسی دارید ( هر رشته ای ) چگونه برنامه ریزی کنید و برای ادامه تحصیل در یک رشته ی نان و اب دار به سمت علوم پزشکی پل بزنید


- اگر فاقد مدرک تحصیلی دانشگاهی هستید چگونه در مدت کمتر از سه ماه به درامد برسید و شغل واقعی داشته باشید .


- چگونه فورا یک شغل موقت پیدا کنید بر حسب تخصصی که دارید .


-چگونه شغلی دوم و یا سوم برای خودتان دست و پا کنید و به درامد برسید .


 

logo-enamad logo-samandehi