فرمول | شبکه اجتماعی

فرمول | شبکه اجتماعی

نسخهٔ ۱.۲.۷
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ اسفند ۱۴۰۲
فرمول | شبکه اجتماعی

فرمول | شبکه اجتماعی

آفاکو
نسخهٔ ۱.۲.۷
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ اسفند ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فرمول چیست؟

فرمول  نسل نوین شبکه اجتماعی کشور است که  تجارت الکترونیک را در خود جای داده است و با دارا بودن  شبکه تجاری ،  خدمات خرید ، فروش و درآمدزایی از طریق فعالیت های اجتماعی را به صورت رایگان برای کلیه کاربران فراهم می نماید.

چه کسانی در فرمول می توانند فعالیت داشته باشند؟

با توجه به اینکه فرمول یک شبکه اجتماعی گسترده می باشد، کلیه کاربران می توانند از این شبکه استفاده نمایند و دلایلی که باعث شده شبکه اجتماعی فرمول به نسب دیگر برنامه ها جذاب تر باشد می توان به  در آمدزایی از طریق  فعالیت هایی مثل مدیریت کانال  و گروه  ، پسندیدن ، ثبت نظر، سیستم معرفی و ... اشاره کرد ، لذا با امکاناتی که در هر نسخه به این برنامه اضافه می شود ،نه تنها طرفدار های این برنامه روز به روز بیشتر می شوند. بلکه انتظار می رود در آینده ای نه چندان دور، جزو محبوب ترین برنامه های کشور شناخته شود.

فرق فرمول با دیگر برنامه هایی مثل باسلام، دیجی کالا، روبیکا، ایتا و ... چیست؟!
با توجه به اینکه برنامه های مختلفی وجود دارد که با عنوان پیام رسان و یا شبکه اجتماعی در کشور فعالیت دارند، سعی کردیم که فرمول را در قالب یک پلتفرم جامع پیاده سازی نماییم و با سیستم های درآمدزایی و همینطور امکانات مختلف تمایز خود را نشان دهیم.
ما فرمول را مشابه اینستاگرام طراحی کردیم تا کاربران با ذهنیت قبلی ، بتوانند راحت تر به فعالیت اجتماعی بپردازند. و در عین حال، فرمول در کنار شبکه اجتماعی بودن، سعی دارد که قابلیت های یک پیام رسان را نیز دارا باشد تا کاربران بی دغدغه به تبادلات و ارتباطات بپزدازند و اما در کنار همه این فعالیت ها ، ما از همان ابتدا تصمیم گرفتیم فعالیت های تجاری و تراکنش های مالی نیز در این برنامه مدیریت شود لذا با همه این اوصاف، تمام سعیمان این هست که با همکاری نخبگان و برنامه نویسان بومی، این مهم هرچه زودتر حاصل شود تا در آینده ای نه چندان دور، یکی از محبوب ترین برنامه های کشور باشیم

کسب درآمد؟!!

بله، در شبکه اجتماعی فرمول برای حضور کلیه کاربران، ارزش قائل می شود و طرح های درآمدزایی متنوعی را برای کاربران و به ویژه بلاگرها در نظر گرفته است که می توان به درآمد از طریق پسندیدن(like) و ثبت نظر(comment) ، از طریق معرفی و همینطور درآمد از طریق تولید محتواهای جذاب را اشاره کرد.

جذابترین طرح درآمدزایی فرمول ، برای مدیران کانال ها و گروها می باشد که با مدیریت کانال و گروه می توانند درآمد کسب کنند!

چرا خرید و فروش در فرمول رایگان است؟!!

فرمول با توجه به اینکه نمی خواهد یک واسطه باشد و برای حذف واسطه گری و کاهش قیمت تمام شده برای مصرف کننده ،به هیچ وجه از تراکنش ها سود یا پورسانتی دریافت نمی کند مگر اینکه خدمات سفارشی از سوی فروشنده درخواست شود.

در واقع فرمول کلیه خدمات و ابزارهای یک فروشگاه پیشرفته را در رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا با مدیریت و خلاقیت خود کسب و کار خود را توسعه و محصولات خود را به فروش رسانید.

شبکه تجاری  یعنی چی؟!!

در شبکه تجاری کلیه فعالیت ها ارزشمند هستند و در این نوع شبکه در کنار فعالیت های اجتماعی، فعالیت هایی مثل خرید ، فروش و فعالیت های مبتنی بر کسب درآمد انجام می شود و ضمن داشتن قابلیت های شبکه اجتماعی، خدمات اختصاصی برای کلیه فروشندگان و کاربرانی که قصد تجارت دارند، را فراهم می‌آورد.

در واقع شبکه تجاری فرمول بازار آنلاین و شبکه اجتماعی کسب‌وکارها است. جایی که در آن محصولاتمان را بی‌واسطه‌ می‌فروشیم، محصولات دیگران را می‌خریم و با یکدیگر به گفتگو می پردازیم و سبک جدیدی از خرید و فروش را تجریه می کنیم.

در  شبکه تجاری  فرمول  به غیر از بازار گردی و جستجوی محصولات و مقایسه کیفیت‌ها می توانیم با فروشندگان مستقیم در ارتباط باشیم و به کمک طرح های مختلف درآمدزایی، از فعالیت های خود در این شبکه کسب درامد داشته باشیم و از حضور خود لذت ببریم.

در فرمول انواع پرداخت وجود دارد ، مثل کارت به کارت ، درگاه و یا پرداخت امن که پس از اینکه روش پرداخت انتخاب و  سفارش تکمیل شد، فروشنده از سفارش مطلع شده و آن را با روشی که شما هنگام سفارش انتخاب کردید، به آدرس ثبت شده، ارسال می نماید.

ضمنا جالب است بدانید که از زمان سفارش تا تحویل کلیه مراحل اطلاع رسانی می شود و هم فروشنده و هم خریدار می توانند ، فرایند طی شده را رصد نمایمد.


چه کسانی در فرمول می توانند فروشنده شوند؟

فرمول با شعار " هر خانه، یک فروشگاه "  تقریباً همه کسب و کارها و فروشنده ها را به ویژه مشاغل خانگی که در خانه محصولی برای فروش دارند را پوشش می دهد و می‌توانند در فرمول رایگان فروشگاه ایجاد نمایند و محصولاتشان را عرضه نمایند.

یکی از مهمترین نکات ، فراهم بودن فضای تعاملی فروشنده و خریدار است و مهتر از آن اینکه، فرمول از تراکنش ها هیچ سودی (پورسانتی) دریافت نمی کند لذا این ویژگی های به هر فروشنده ای این فرصت را می دهد تا بدون هیچ هزینه ای، هنر فروش خود را به چالش بکشد.

فرمول کلیه ابزارهای یک فروشگاه پیشرفته را رایگان در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به  شما کمک کند تا تجریه جدید و دلچسبی در مدیریت و فروش هوشمندانه تری داشته باشید

  امکانات فروشگاهی :

·         مدیریت همزمان چند فروشگاه 

·         ایجاد بن تخفیف متعدد

·         ایجاد روش های پستی  آزاد

·         ثبت محصول به صورت نامحدود

·         مدیریت سابقه خرید و فروش کاربران

·         مدیریت پروسه تحویل کالا به مشتری

·         مجهز به پنل پیامک و ارسال پیام به فالوور ها و مخاطبین موبایل

·         خدمات مالی و گزارشات حسابداری جهت ایجاد درگاه و یا کارت به کارت  

·         گروه بندی به کمک هوش مصنوعی و حذف محدودیت های دسته بندی

·         تعامل با مخاطبان به صورت آزادانه و ایجاد گروه و کانال

مزایای خرید از فرمول :

·        می توانیم تجربه یک بازارگردی به وسعت ایران را داشته باشیم.

·        کلیه فروشگاه ها طبق الگوریتم هوش مصنوعی کیفیت سنجی می شوند و سطح فروشنده ها  بر اساس فعالیت ها و رضایت مشتریان معین می شوند لذا این ویژگی فرمول به ما کمک میکند تا فروشگاه های مطمئن را بشناسیم.

·        کالاهایی که در فرمول منتشر می شود بدون تعصب و در یک فضای رقابتی یکسان ارائه می شود لذا می توانیم راحت تر و به دور از منافع سازمانی، نقد کنیم، بررسی کنیم و در نهایت خرید مطئمنی انجام دهیم.

·        کلیه فراِیند خرید و فروش به کمک هوش مصنوعی انجام می شود و در صورتی که مشتری ناراضی باشد و یا گزارشی ثبت شود، در لحظه موارد بررسی و در صورتی که رضایت مشتری جلب نشود، فروشنده جایگاه خود را در شبکه از دست خواهد داد.

·        فرمول این قابلیت را می دهد تا از فرآیند سفارش تا تحویل را رصد کنیم و در صورتی که به موقع اقدامات تحویل از سوی فروشنده انجام نشود، در لحظه می توانیم ،لغو را انجام دهیم.

·        در فرمول می توانیم گروه و کانال ایجاد کنیم و تجربه های خود را در آنها منتشر کنیم.

·        یکی از مهمترین نکات فرمول در نسخه های بعدی کسب درآمد کلیه کاربران است که از طریق معرفی یک کالا ( بازاریابی هوشمند )وهمینطور ماژول پیام بازرگانی   می توانند ماهانه به حقوق و درآمد برسند.

شما هم فروشنده شوید  !

هر کسی می‌تواند به کمک گوشی هوشمند و  اینترنت، کسب‌وکار خود را راه اندازی نماید، اما دسترسی به طیف گسترده‌ی خریدارها به این آسانی مهیا نیست!  فرمول، ابزار مدیریت فروشگاه را به دست خودمان می‌دهد تا از ارتباط با آدم‌های گوناگون به‌مرور شناخته شویم و اعتبار جمع کنیم!

 


نظرات کاربران - ۱۷۷ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سلنا
سلنا
۱۴۰۲/۱۲/۱۰
این برنامه عالی‌ترین است
فرزام نیا
فرزام نیا
۱۴۰۲/۱۲/۰۸
خیلی نرم افزار عالیی هست. فقط حیف که سرعتش یه کم پایینه. ولی اگر سرعتش رو بالا ببرند میتونه جایگزین خوبی برای اینستاگرام باشه
محمد
محمد
۱۴۰۲/۱۰/۱۵
عالیه هم میشه کسب و کار کرد هم امکان ایجاد گروه و کانال داره و میتونی یه صفحه مثل اینستاگرام بزنی اما برای کسب و کار ،همه چه داره عالیه اما و یزره تو اپدیت میمونه نمیدانم چرا و اینکه لایک(پسند) یادتون نره