بازیار (سامانه هوشمند تفکیک پسماند)

بازیار (سامانه هوشمند تفکیک پسماند)

نسخهٔ ۱.۱.۳
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ بهمن ۹۶
بازیار (سامانه هوشمند تفکیک پسماند)

بازیار (سامانه هوشمند تفکیک پسماند)

بازیار
نسخهٔ ۱.۱.۳
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ بهمن ۹۶
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزاری برای تفکیک از مبدا و جمع آوری دورریزهای قابل بازیافت

 

سامانه بازیار یک مشارکت جمعی برای تفکیک زباله از مبدا، جمع آوری و ارسال مواد قابل بازیافت به مراکز مربوطه می باشد. با استفاده از نرم افزار موبایل بازیار علاوه بر حفظ محیط زیست می توانید از مزایای ارائه شده ، مشارکت در کمک به NGO ها و خیریه ها استفاده نمایید.

 

سامانه بازیار چطور کار می کند؟

تفکیک

همه چیز از تفکیک اقلام قابل بازیافت مثل شیشه، پلاستیک، فلزات و کاغذ از سایر دورریزها شروع می شود. حتما می دانید هر چیزی که به درد ما نمی خورد زباله نیست. بسیاری از این مواد قابلیت بازیافت و استفاده مجدد دارد و می توانند به جای اینکه در طبیعت رها شده و یا دفن گردند، بارها و بارها به چرخه تولید بازگردند.

تجمیع

گام بعدی تجمیع مواد قابل بازیافت است در این مرحله اقلام تفکیک شده، بعد از شستشو می بایست در مخزنی جداگانه قرار داده شود. برای اینکه حجم کمتری اشغال نمایند می توانیم این مواد را تا حد امکان فشرده نماییم. مثلا با فشرده کردن یک بطری نوشابه خانواده و یا باز کردن یک جعبه کارتنی فضای بسیار کمتری مورد نیاز خواهد بود.

تحویل

زمانی که حجم اقلام قابل بازیافت شما به اندازه کافی زیاد شد از طریق نرم افزار به بازیار اطلاع دهید . بازیار در اسرع وقت برای دریافت آن در محل شما حاضر می شوند. در مرحله بعد این اقلام به مراکز بازیافت انتقال می یابند و امتیازات محاسبه شده متناسب با ارزش اقلام بازیافتی برای شما در نظر گرفته می شود.

تقدیر

همکاری شما با بازیار در ادامه روند حفاظت از محیط زیست امری شایسته تقدیر می باشد. کمک با نام شما به انجمن های خیریه یا محیط زیستی که انتخاب نموده اید، اهدای مشوق های فرهنگی بازیافت، مانند سطل تفکیک زباله و کیسه های تجزیه پذیر از این جمله هستند. جهت اطلاعات بیشتر به سایت بازیار مراجعه نمایید.

 

بازیار دوستدار محیط زیست

سایت بازیار جهت اطلاعات بیشتر: www.bazyar.ir

گروه تلگرام جهت اطلاع از کمپین ها و اخذ نمایندگی شهرستانها : telegram.me/bazyarsupport

نظرات کاربران - ۴۷ رأی
۳.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شیرین
شیرین
۱۴۰۰/۰۵/۲۱
کمتر از 25 کیلو برای جمع آوری پسماند ثبت نمیکنه من برای چی باید 25 کیلو زباله تو منزلم نگه دارم؟؟؟
eli
eli
۱۳۹۸/۰۲/۰۱
درخواستو دادم میگه از مقدار لازم کمتره فعلا جمع کنید.امتحانی۱۰کیلو از کل اقلام بازیافتی زدم بازم همون پیام.خونه میشه ایستگاه بازیافت یه اتاق
مسعود
مسعود
۱۳۹۸/۰۸/۱۹
برنامه افتضاحیه.مکان رو معلوم نمیکنه
Paxit