Call of Duty Companion App

Call of Duty Companion App

نسخه ۳.۰.۳
+۱۰ هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

برنامه The Call of Duty® Companion: اتصال قطعی ۲۴ ساعته‌ی شما به همه چیز کال آف دیوتی. عملکرد خود را پس از هر نبرد تجزیه و تحلیل کنید، با دوستان خود از طریق پلتفرم‌ها ارتباط برقرار کنید و ببینید آن‌ها چه زمانی بازی می‌کنند. عملکرد دوستان خود را پیگیری کنید و آمار و دستاوردها را مقایسه کنید، سپس با تیم خود در رقابت‌های هفتگی برای جوایز درون بازی شرکت کنید. به‌علاوه، هیت‌مپ‌ها، آمار و به روزرسانی‌های اطلاعات را از تیم کال آف دیوتی بگیرید تا مهارت‌های خود را رشد داده و از این نظر جلوتر باشید.

با پشتیبانی ازCall of Duty®: Modern Warfare® ، Call of Duty: Black Ops 4 وCall of Duty: WWII ، با امکانات و ابزارهای اختصاصی موجود در برنامه رسمی همراه، در رقابت جلو خواهید بود.

هوشمندانه بازی کنید ، بیشتر برنده شوید و هر کجا می‌روید با دنیای کال آف دیوتی در ارتباط باشید.

پاداش کسب کنید

وارد شوید یا ثبت نام کنید و جوایز ویژه‌ای بگیرید، این فرصت را دارید که هر هفته فقط با باز کردن برنامه جوایز اضافی کسب کنید.

آمارها را پیگیری و مقایسه کنید

آمار و ارقام خود را در بازی‌های کال آف دیوتی پشتیبانی شده با Combat Record دقیق و اختصاصی برنامه مشاهده کنید. به‌علاوه، آمار را با دوستان خود مقایسه کنید.

با دوستان ارتباط برقرار کنید

وقتی دوستان‌تان آنلاین هستند، ببینید چطور بازی می‌کنند‌. به دستاوردهای آن‌ها واکنش نشان دهید و در حین حرکت با هم در ارتباط باشید.

با تیم خود در رقابت‌ها شرکت کنید

به یک تیم بپیوندید، یا تیم خود را بسازید و در مقابل سایر تیم‌ها در مسابقات هفتگی برای کسب مقام برتر شرکت کنید. برای کسب جوایز اختصاصی درون بازی در بین ۳ تیم برتر قرار بگیرید.

بارگیری‌های خود را مدیریت کنید

با بارگیری و ادغام اسلحه‌ساز که به زودی برای Modern Warfare® می‌آید، بارگیری‌های Call of Duty: Black Ops 4 خود را اصلاح کنید.

نظرات کاربران

کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۱۰/۰۸
عالی
Simon GHOST
۱۴۰۰/۱۰/۰۷
خیلی خوبه، حتما نصبش کنید
دنا
۱۴۰۰/۱۰/۰۴
برنامه خوبی است برای بچه ها
امپراتور
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
عالیه
Mahdi
۱۴۰۰/۱۰/۰۵
عالی
BENAMIN
۱۴۰۰/۰۹/۲۱
چطوری کار میکنن
امیر
۱۴۰۰/۰۸/۲۹
amirkabir. خیلی خوب
امیر رضا
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
عالی
aran
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
عالی
امیرعلی
۱۴۰۰/۱۰/۰۱
عالیه اگه یه وارزون پلیر هستی بسیار به دردت میخوره
رائف
۱۴۰۰/۰۹/۲۹
عالی
آریا اقبال پیام
۱۴۰۰/۰۹/۲۴
خیلی عالی همه اطلاعات بازی رو داره💙
hji.mmd
۱۴۰۰/۰۸/۲۸
لطفا لایک کنید تا همگی مدال بازار بگیریم