اپلیکیشن واقعیت مجازی اینـومــا

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۱۱٫۹ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح


اپلیکیشن واقعیت مجازی اینـوما


با دنیای اطراف تان از طریق چشم اندازی متفاوت در ارتباط باشید و با آن آشنا شوید. در یک ویدیوی 360 درجه حرکت کنید. هر جا که شما می خواهید در دسترس است، ویدیو را حرکت دهید و زاویه دیدتان را عوض کنید.


ویدیو 360 درجه،دید پانوراما را به وسیله آخرین تکنولوژی سخت افزاری و نرم افزاری در راستای تهیه یک فیلم تعاملی فراهم می نماید و شما را قادر می سازد تا به صورت فعالانه در حرکت فیلم نقش ایفا نمایید.


تماشای فیلم با استفاده از این اپلیکیشن، تجربه ای پویا خواهد بود. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فیلم را در محیطی کاملاً سه بعدی و با امکان چرخش 360 درجه ای مشاهده کنید.


از جمله ویژگی های کلیدی این نرم افزار می توان به پخش تصاویر 360 درجه ای با کیفیت 4K اشاره نمود. علاوه بر آن این اپلیکیشن برای سیستم های IOS و ویندوز قابل دانلود می باشد.


http://enuma.ir/vr 

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

نقد و بررسی پلیر ویدیو 360

بر روی کره زمین نقاط دیدنی بسیاری هستند که افراد زیادی از سراسر دنیا به آنها مراجعه میکنند. البته این امکان برای همه مردم وجود ندارد اما به لطف پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری هایی همچون تصاویر پانوراما و 360 درجه، میتوان بدون جابجایی فیزیکی از مکان های سیاحتی بازدید نمود. امروزه حتی نمونه ویدیوهای 360 درجه نیز در دسترس عموم قرار گرفته اند تا مشاهده زیبایی های این کره خاکی بطوری که نزدیک به واقعیت باشد، برای همه میسر گردد. در ادامه با اپلیکیشنی تحت عنوان “پلیر ویدیو 360” آشنا خواهید شد که این امکان را به شما میدهد. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.