راهنمای خرید تلویزیون

راهنمای خرید تلویزیون

نسخه ۲.۱
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۸
مگابایت
حجم

حتما برایتان اتفاق افتاده در مورد خرید تلوزیون مردد باشید و یا ندانید کدام مدل یا چه سایزی را اننخاب کنید. چه تکنولوژی LED,LCD,PLASMA و چرا.
موارد بسیاری باید در خرید یک تلویزیون مد نظر خریداران باشد، نور اطاق، محل قرار گیری تلویزیون ، وضعیت نصب و .... توضیحات اینگونه مسائل معمولا از حوصله و طاقت فروشندگان به دور است ولی اهمیت توجه به این نکات دقیق سبب می گردد خریدی مطلوب و بهینه در انتظار خریداران باشد.
راهنمای خرید تلویزیون با الگوریتمی ساده و با پرسیدن چند سئوال بهترین انتخاب را به شما معرفی می کند، این مراحل به صورت ذیل تقسیم بندی شده است:
1- شما سایز مناسب خود را یا از قبل می دانید و یا با انتخاب فاصله خود سایز مناسب به شما پیشنهاد می شود
2- نوع نصب (بر روی دیوار یا بر روی پایه)را مشخص کنید و اطلاعاتی در رابطه با آن میگیرید
3- مرحله بعد اطلاعات تکمیلی که نوع استفاده شما از تلوزیون را مشخص می کند گرفته می شود، برای هر کدام نیز اطلاعات کاملی نیز گرفته می شود
4- پس از انتخاب مرحله بعد مدل های پیشنهادی به شما نشان داده خواهد شد.

شما برای استفاده از این راهنما می توانید با مراجعه به وب سایت vtp.goldiran.ir و یا نصب این نرم افزار از کافه بازار و یا لینک مستقیم آن از وب سایت گلدیران و یا مراجعه به فروشگاه های گلدیران و بخش مخصوص راهنمای خرید تلوزیون به این اطلاعات مفید دسترسی پیدا کنید.
خاطر نشان می شود در ساخت این برنامه از نظرات متخصصین فن چیدمان و دکورو صنعت نمایش استفاده گردیده است. به جرات می توان گفت راهنمایی ارائه شده توسط این برنامه بسیار جامع بوده و خواست شما را بر آورده خواهد کرد.

logo-enamad logo-samandehi