لُژان

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۱۴٫۸ مگابایت
نسخه 1.3
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

* لُژان؛ کافی برای یک جمع دورهمی !
* برگزیده ی بخش استراتژی کافه بازار !
* بخش آنلاین و هوش مصنوعی به زودی (:


بازی " دو نفره لُژان " یک بازی استراتژی - نوبتی، با گیم پلی هیجان انگیز و گرافیکی زیباست که میتواند شما را در کنار اعضای خانواده و دوستانتان ، ساعت ها سرگرم خود کند.استراتـژی بچینید،قدرت همه مهره ها و قابلیت هایتان را امتحان کنید،شیر را به تاجش برسانید یا از طـریق تصرف خانه های بیشتـر و کسب امتیاز پیروز میدان شوید.یک رقابت واقعی.


شما در بازی لُژان می توانید با استفاده از مهره های اصلی و قابلیت های ویژه در مقابل حریف تان یک بازی هجومی یا تدافعی یا تلفیقی از این دو را به نمایش بگذارید.


" فقط حتما و حتما قبل از بازی کردن، آموزشهای بازی را مشاهده کنید تا با ویژگی هر یک از مهره ها و قوانین بازی به خوبی آشنا شوید. "


لُژان دارای 6 مهره ی اصلی :
- شیر (سلطان مهره ها)
- لاکپشت (کندترین و پر جان ترین مهره)
- بوفالو (مهره ی تخریب گر دیوار دفاعی حریف)
- عنکبوت (مهره ی تخریب گر برج دفاعی حریف)
- موش (دزد سکه های حریف و سرعتی ترین مهره )
- گربه (دشمن موش و محافظ شیر)


و دارای 2 قابلیت اصلی :
- قابلیت دیوار برای سد کردن مسیر مهرهای حریف
- قابلیت برج برای محدود کردن حرکت مهره های حریف


لُژان یک بازی رایگان قابل ارتقاع به تعداد بی شماری از مهره ها با توانایی های خاص و قابلیت های ویژه و کاربردی دیگر است.یک بازی که به زودی میتوانید چه به صورت تک نفری و چه به صورت آنلاین از آن لذت ببرید و در این مسیر تنها حمایت های شماست که به ما انگیزه ی قدرتمند تر خلق کردن و بهتر طراحی کردن بازی را می دهد.لطفا مثل همیشه از گیل آمارد حمایت کنید.در ضمن هر گونه انتقاد یا انتظاری از بازی دارید، لطفا حتما با ما تماس بگیرید.ما در اسرع وقت آن را بررسی و تصحیح خواهیم کرد.


در کانال تلگرام گیل آمارد اخبار ما را دنبال کنید:
telegram.me/GilamardCompany
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/gilamardcompany
سایت گیل آمارد:
www.gilamardcompany.ir

تغییرات آخرین نسخه

- بهتر شدن سیستم آموزش بازی

- روان تر شدن گیم پلی

دسترسی‌ها

  • پرداخت از طریق بازار
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه

در رسانه‌ها

معرفی بازی: لژان

لُژان یک بازی آنلاین دونفره و محصول شرکت گیل آمارد است. در این بازی با گیم‌پلی‌ای جذاب و منحصر به فرد طرف هستید. کار اصلی شما پیروزی در رقابتی دو نفره و استراتژیک است. از آن‌جایی که طبق ادعای سازندگان، گیم‌پلی استفاده شده در این عنوان ابداعی خودشان بوده و کاملاً جدید است، بنابراین باید زمانی را صرف یادگیری قوانین این بازی کنید. هرچند این قوانین خیلی هم پیچیده نبوده و به لطف راهنمای کامل بازی، به سرعت می‌توانید از چند و چون ماجرا سر در بیاورید. لژان بازی سرگرم‌کننده‌ای است، علی الخصوص اگر اهل سرگرمی‌های دسته جمعی باشید و دل‌تان یک عنوان جدید بخواهد، لژان حسابی به کارتان خواهد آمد. با ما در ادامه همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به این عنوان جذاب ایرانی.