لوپترن! پازل موسیقی

لوپترن! پازل موسیقی

نسخه ۱.۱۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۴۶
مگابایت
حجم

 لوپترن! (Loopattern)   ترکیبی از پازل و موسیقی و زمانبندی(timing) و لذت بازی با رنگ ها

این بازی توانایی حل پازل و همچنین احساس ریتمیک  شما را به شدت به چالش می کشد.شما در هر مرحله از این بازی باید از ذهن و احساس خود به طور همزمان استفاده کنید. باید ملودی موسیقی را با احساستان درک کنید و لحظه درست برای ضربه زدن را پیدا کنید. البته این کافی نیست و برای موفقیت در هر مرحله باید ذهن شما به طور کامل روی الگو و مسیر حرکت متمرکز باشد.

 

لوپترن لذت غیر قابل تصوری را در هر مرحله با خود به همراه دارد. تصور کنید شما در هر مرحله از بازی با ترکیب کاملا جدیدی از نت های موسیقی روبرو می شوید و هر مرحله از شکل های کاملا منحصربه فرد و شگفت انگیز تشکیل می شود.

 

شما باید بتوانید بیت ها(Beats)  را از طول مسیر عبور داده و به حلقه آخر برسانید. این کار بدون تمرکز روی موسیقی و تمرکز روی زمانبندی غیر ممکن به نظر می رسد. هر ضربه یک بیت(Beat) رنگی را به راه می اندازد و در صورتی که این بیت با الگوی درست به حلقه آخر برسد یک خط از موسیقی ساخته می شود. بله شما یک آهنگساز هستید!

 

کلید پیروزی شما در هر مرحله از لوپترن دقت کردن به الگوی بازی است. هدف شما در هر مرحله ساختن الگوی بازی در حلقه آخر می باشد.  

 

بازی لوپترن از صدها مرحله جذاب تشکیل شده است و هر مرحله با ملودی جدید و شکل های شگفت انگیزهمراه است . هر مرحله برای به چالش کشیدن قدرت زمانبندی و احساس ریتمیک شما طراحی شده است.لوپترن یک بازی پازلی ملودیک  است که شما باید آن را تجربه کنید.

 

پس تمرکز کن .... الگو را به خاطر بسپار، به موسیقی گوش کن، به مسیر نگاه کن، حالا ضربه بزن(Tap The Beat)


برای اطلاعات بیشتر به صفحه رسمی بازی در آدرس زیر مراجعه کنید :

http://decimastudio.ir/loopattern-game/


لوپترن را در اینستاگرام دنبال کنید :


https://www.instagram.com/decimagamestudio/


کانال رسمی بازی در تلگرام :

https://t.me/decimagamestudio


لطفا لوپترن رو در فیسبوک  پیگیری کنید :

https://www.facebook.com/LooPattern-Game-326182457971174/

logo-enamad logo-samandehi