جنگجویان افسانه ای : نبرد در تاریکی

جنگجویان افسانه ای : نبرد در تاریکی

نسخهٔ ۱.۲۸
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۱۲۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ شهریور ۱۳۹۹
جنگجویان افسانه ای : نبرد در تاریکی

جنگجویان افسانه ای : نبرد در تاریکی

EMBCGames
نسخهٔ ۱.۲۸
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۱۲۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ شهریور ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

داستان در سرزمین زندگی آغاز می شود - سرزمین زندگی جایی است که پادشاه اوون (Owen) سلطنت خود را بنا و بر آن حکمرانی کرد و جامعه ای سلطنتی برای حفظ و توسعه دانش باستانی تأسیس شد. سحر و جادو ، هنر ، کیمیاگری ، طالع بینی ، پزشکی ، و غیره دانش هایی بودند که به پادشاه اوون کمک کرد تا قدرتمندترین امپراطوری تاریخ را ایجاد کند .

با این حال ، هنگامی که پادشاه اوون سیزدهم سلطنت را به دست گرفت،آرزوی قدرمتندترین فرمانروایی در تاریخ را داشت، امپراطوریی که برای همیشه جاویدان باشد. از این رو، کینگ اوون-13 به دنبال دستیابی به جادوی تاریک برای جاودانگی بود و پس از انجام بسیاری از آزمایشات ناموفق و پی در پی ، سرانجام کینگ اوون-13 اکسیر زندگی را با موفقیت کشف کرد

با این حال ، تراژدی هنگامی شروع شد که عوارض جانبی اکسیر زندگی آغاز شد، استفاده کنندگان اکسیر زندگی به نیمه هیولا و نیمه انسان تبدیل شدند و به تدریج اراده خود را از دست دادند و خونخوار و خونطلب شدند. پادشاهی وارد تاریک ترین دوره تاریخ بشر شد ، بن بستی که رفته رفته همه را نا امید می کرد ، حیوانات و گیاهان نیز با ضایعات حاصل از این آزمایشگاه ها ناقص و ناهنجار به بار می آمدند، بسیاری از شهرها تبدیل به زمین خالی از سکنه شدند و به طور کامل نابود گشتند .

سرانجام با بدتر شدن شرایط، الكس (Alex) - نوادگان یكی از 12 جنگجوی افسانه ای تحت پادشاه اوون-اول سفر را برای نجات تاج و تخت آغاز كرد .

در جنگجویان افسانه ای ، بازیکنان، الکس را در سرزمین ها هدایت می کنند، هیولاها در گذرگاه ها را نابود می کنند ، اسلحه ها و زره ها را جمع می کنند، مهارت های الکس را تمرین و استحکام را تقویت می بخشند. همچنان که پیش می روند، باید با خطرات پیش رو مقابله کنند .

جنگجویان افسانه ای متعلق به ژانر بازی های نقش آفرینی (ARPG) و استراتژی است. شما به سلاح های افسانه ای و مرگبار و زره های محافظ پولادین مجهز خواهید شد و یک شخصیت شکست ناپذیر را رشد خواهید داد .

رزم نامه :

سفر را شروع کنید ، باید کنترل الکس را در دست بگیرید تا هیولاهای جنگل را از بین ببرد، آنها هر وقت که حضور دارند به الکس حمله می کنند ، هیولاها به تعداد بی نهایت هستند، خیلی سریع تکثیر و زیاد می شوند. الکس جنگجو نه تنها باید با هیولاهای معمولی بجنگد، بلکه ناگزیر است با رئیس بزرگ هیولاها که از مهارتهای بسیار خطرناک برخوردار است و قابلیت وارد کردن آسیب های بسیار شدید دارد، بجنگد. تا آخر خط باید مبارزه کنید و پیروز شوید - یا محکوم به نابودی هستید و باید نابود شوید !

تجهیزات و مهارت :

سلاح ها و سیستم های زره پوش در جنگجویان افسانه ای در محدوده پنج گانه مختلفی که شامل: اسطوره ، حماسه ، آبی ، سبز ، معمولی است، می چرخند. هر سیستم تسلیحاتی توانایی های مختلفی در نبرد به الکس قهرمان می دهد .

مهارت ها و ترکیب ها با توجه به سطح هر بازیکن قفلشان شکسته می شود ، ترکیب های مختلف نبرد توانایی جنگی شما را نشان خواهند داد !

  ویژگی های کاراکتر :

سیستم امتیازات ویژگی متنوع است ، جنگجو ویژگی ها و امتیازات مختلفی دارد ، شما می توانید به یک جنگجوی وحشتناک که می تواند همه هیولاها را جارو کند ، تبدیل شوید. یا اینکه به جنگجویی با توانایی دفاعی مخوف که باز می توانید همه هیولاها را شکست دهید چون نیازی به نگرانی در مورد حملات آنها نیست .

  ویژگی های اصلی :

دو حالت بازی: ماجراجویی و اردوکشی  

45 نقشه بازی مربوط به 3 موضوع

3 رئیس و ده ها هیولای وحشی

سیستم پاداش روزانه و جوایز منحصر به فرد تکمیل کار   

سیستم تجهیزات غنی ، سفارشی برای جنگجو

 کلیدواژه ها: جنگجویان افسانه ای ، نبرد در تاریکی ، بازی جنگی ، بازی هیرو ، جنگ ، نبرد ، استراتژی ، جنگ با هیولاها ، شوالیه تاریکی ، جنگجوی تاریکی ، اسطوره جنگ ، شمشیر بازی ، جنگ شمشیر ، شمشیر آتشی ، بازی ، سرگرمی ، اکشن ، مبارزه ، پادشاهی ، اکسیر زندگی ، سرباز ، سرباز جنگجو، Legendary ، Legendary Warriors ، ِDark War، Dark Warrior ، Dark Knight ، War ، Black War

نظرات کاربران - ۱۲۵ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امید
امید
۱۴۰۰/۰۹/۱۴
omid
م.ر
م.ر
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
خییییلی قشنگع یه ذره به کافه بازار امید وار شدم با این بازی
علی
علی
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
واقعا بازی قشنگ‌ و جذابیه. انقد خوب بود که منو قانع کرد تا از خرید های داخل بازی استفاده کنم و بیشتر لذت ببرم دست سازندش درد نکنه