بازی مسیر عشق

بازی مسیر عشق

نسخهٔ ۱
۱۰۰۰ تومان
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ آذر ۹۳
بازی مسیر عشق

بازی مسیر عشق

Credo Soft
نسخهٔ ۱
۱۰۰۰ تومان
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ آذر ۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

*مقام اول مسابقات بازی سازی دانشگاه شریف

*مقام سوم مسابقات ایران موبی کد 2014

**معرفی کامل و تریلر بازی در ادامه توضیحات...

بازی مسیر عشق یک بازی رانر به سبکی جدید است! که در آن دو کارکتر به سمت هم می دوند و شما باید کنترل هر دو را به صورت همزمان به دست بگیرید که این عمل مستلزم دقت و تمرکز بسیار زیادی می باشد. در طول بازی، درجه سختی تعریف شده مراحل باعث افزایش تمرکز حواس شما می شود.
مراحل بازی، امتیازدهی، کسر امتیازها و بصورت کلی گیم تپلی بازی به نحوی تعریف شده که روی واقعیت های یک رابطه تاکید دارد و مفاهیمی مثل از خود گذشتگی، فداکاری، توجه به طرف مقابل، پیشرفت همزمان و اشتراک در سود و ضرر را نشان می دهد. در طول بازی سعی بر این است که به صورت نمادین و سرگرم کننده این موارد به تصویر کشیده شود و در ناخودآگاه شما اثر بگذارد تا در زندگی با روحیه بهتری با مشکلات احتمالی روبرو شوید.

چرا باید مسیر عشق را بازی کنید؟

در این بازی سعی شده است از مضامین آموزشی و امید دهنده در قالب سرگرمی استفاده شود. در ابتدای هر مرحله جمله ای زیبا به شما نشان داده می شود و انگیزه ای ایجاد می کند تا به مراحل بالاتر رفته و جمله های جدید را مشاهده نمایید.
در طی مسیر، راهنمایی هایی در قالب جملاتی زیبا به شما داده می شود تا به مسیر خود ادامه دهید. این راهنمایی ها، راهنمایی هایی هستند که مختص این بازی نمی باشند و در حالت کلی، راهنمای زندگی انسان می باشند. به طور ناخودآگاه، با قرار گرفتن در برابر موانع و رویارویی با این جملات زیبا، شما مسائل زندگی خودتان را به خاطر می آورید و با توجه به حس انگیزشی جملات به شما روحیه ای مناسب القا می شود.
اضافه شدن گیم پلی های جدید از جمله دشمنان جدید، موانع جدید، سختی بازی و... از یکنواخت شدن بازی جلوگیری می کند. تمامی مراحل به صورت تصادفی تولید می شوند و این امر نیز باعث می شود، مراحل تکراری و خسته کننده نشوند.
مکانیزم دنبال کردن مراحل از جنبه های جذاب بازی به شمار می رود. در هنگام ورود به مرحله جدید، تعداد قلب های شما، تعداد قلب هایی است که از مرحله قبل به دست آمده است. پس باید از همان مراحل اول خوب بازی کنید!

شرح المان های بازی

- بازی از چندین دوره اصلی تشکیل شده که طول شبانه روز را نشان می دهد و روند رو به جلوی زندگی را به تصویر می کشد.
- حرکت دو کارکتر از صبح شروع می شود و تا ظهر، عصر و شب ادامه می یابد و به تدریج سخت تر می شود. شما باید حرکت هر دو کارکتر را کنترل کنید . موانع را رد کند، سکه ها و قلب ها که امتیازات بازی هستند را جمع آوری کنید.
- در طول مراحل از دام حیوانات اهلی و وحشی عبور کنید که نشان دهنده موانع و مشکلات زندگی هستند.
- از کاکتوس هایی که در ابتدا پنهان هستند و در مسیر از زمین بیرون می آیند بگذرید که نشان دهنده مشکلات پنهان زندگی می باشند.
- مراقب دره ها باشید، دره ها نشان دهنده پستی های زندگی می باشند.
- محدودیت های اطرافتان را در نظر بگیرید، ابر ها نشان دهنده مشکلات و حوادث طبیعی زندگی هستند که در برهه ای از زندگی بر سر راه همه قرار می گیرند.
- در آخر عبور از مراحل شب را تجربه کنید که اهمیت غلبه بر ترس در زندگی را بیان می کند.

- هر قلب نشان دهنده یک شانس زندگی است و با اتمام قلب ها بازی از ابتدا شروع می شود و کارکترها بازنده هستند. در انتهای هر مرحله تعداد قلب ها برابر با تعداد قلب های کسی است که قلب کمتری در طول مرحله کسب کرده است. این امر تاکید بر بی ارزش بودن پیشرفت یکطرفه در یک رابطه است.
- سکه ها امتیاز های اضافی هستند که اگر به حد نصاب برسند یک قلب جایزه می گیرید و اگر امتیاز هر دو کاراکتر نزدیک به هم باشد مقدار آن دو برابر می شود و نشان دهنده ی ارزش تلاش دو طرفه است.
- مرگ هر کارکتر بازی را متوقف می کند. به طور کلی اشتراک در سود و ضرر از جنبه های مهم این بازی می باشد.

مطالب مرتبط

تیزر بازی در آپارات (25 ثانیه):
http://www.aparat.com/v/62hUy/

تریلر گیم پلی بازی در آپارات (10 دقیقه):
http://www.aparat.com/v/xt5sJ/

برنامه آموزشی کاهش لهجه در صحبت کردن انگلیسی در کافه بازار:
http://cafebazaar.ir/app/com.CredoSoft.AmericanTalking

نظرات کاربران - ۳۷ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پدرام
پدرام
۱۳۹۳/۰۹/۰۵
خیلی عالیه دوستان پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید
Mah Sa
Mah Sa
۱۳۹۳/۰۹/۱۴
بازی خوبی بووود.مرسی
AMIR SMITH
AMIR SMITH
۱۳۹۳/۰۹/۱۱
bad nist mitonest behtar bashe