قرمز کوچولو (داستان تعاملی)

قرمز کوچولو (داستان تعاملی)

نسخه ۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۴۹
مگابایت
حجم

(قرمز کوچولو یه بازی داستانی و تجربه گرا هست. یعنی باید توی محیط بازی بچرخید و داستان بازی رو تجربه کنید. اگه از بازی های داستانی خوشتون میاد, قرمز کوچولو می تونه انتخاب خوبی باشه.اگه از این سبک بازی خوشتون نمیاد لطفا نظر ندهید و صفحه بازی رو ببندید.)

"خلاصه، من همیشه به حرف اش گوش می کردم. کلا همیشه بچه خوب خانواده بودم. حرف گوش کن. اما خواهرو برادرم نه. همیشه سروگوششون می جنبید. همیشه میرفتن لبه ی اتاق..."

قرمر کوچولو یه روایته. یه روایته ساده. تنها هدف بازی انتقال تجربه زندگی هست. زندگی ای که توش شادی و غم, تنهایی, عشق و... وجود داره.

همین! تجربه کنید.

 

""اگر بازی روی گوشی تون نصب نمیشه و یا انتقاد و پیشنهادی دارید به ایمیل پشتیبانی ایمیل بزنید.""

 

تیم "Blazingfall" یک تیم کاملا مستقل می باشد.

کانال تلگرام تیم ما: 

https://telegram.me/BlazingfallGames

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: 

http://instagram.com/blazingfallgames

 

کلمات مرتبط:
زندگی - انتزاعی - داستان - عشق - شادی - غم

در رسانه‌ها

معرفی، نقد و بررسی بازی قرمز کوچولو؛ روایت غم ها و شادی های زندگی

همه ما در طول عمر، ماجرای زندگی خود را دنبال میکنیم که افراد متعددی هم در آن به ایفای نقش میپردازند. فراز و نشیب های زندگی هر کس، در واقع داستان بلندی از وقایع تلخ و شیرین است که گاهی باعث رویارویی با چالش های بزرگ یا دستیابی به رویاها میشود. این ماجراجویی شخصی، ایده خوبی برای ساخت یک بازی به نظر میرسد و با اضافه کردن چاشنی کنجکاوی، میتواند برای بسیاری از افراد سرگرم کننده باشد. بازی “قرمز کوچولو” که در ادامه با آن آشنا خواهید شد، به یک ماجرای جالب و در عین حال هیجان انگیز میپردازد. ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.

بررسی بازی قرمز کوچولو؛ یکی بود، یکی نبود

بعضی بازیکن ها بازی های Interactive Drama را فیلم هایی می نامند که شما می توانید با آن ها تعامل بر قرار کنید و به نوعی خودتان اتفاقات را پیش ببرید. «قرمز کوچولو» هم همینگونه است؛ با این تفاوت که جای استفاده از کلمه «فیلم»، شاید «قصه های رادیویی» بهتر بتواند حق مطلب را ادا کند.

logo-enamad logo-samandehi