خوش رکاب

خوش رکاب

نسخه ۱.۸
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۳۱
مگابایت
حجم

در بازی خوش رکاب، بابت اشتباه‌های خود جایزه می‌گیرید و برای درست گفتن جریمه می‌شوید! پس اگر فکر می‌کنید اطلاعات عمومی و تمرکز بالایی دارید سوار خوش رکاب شوید و در دنیای وارونه‌ی آن گاز بدهید. هر پاسخ درست از بنزین ماشین‌تان کم می‌کند و هر جواب غلط سرعت آن را افزایش می‌دهد. فکر می‌کنید با جواب‌های پرت و پلای خود بتوانید تا کجا سفر کنید؟

ویژگی های اصلی بازی:

1. بیش از 1500 سؤال اطلاعات عمومی متنوع در زمینه های مختلف با تم طنز

2. ماشین های مختلف با ویژگی های متفاوت

3. سه راننده ژیگول، مشتی و خانم

4. سیستم ارتقای قطعات ماشین

5. لیدر بورد برای رقابت با سایرین

6. گرافیک جذاب با محیط های متنوع

7. موسیقی دلنواز و دلنشین

اینستاگرام آروند استودیو
http://instagram.com/arvandstudio

لینکدین آروند استودیو
https://www.linkedin.com/company/arvand-studio

در رسانه‌ها

نقد و بررسی خوش رکاب

اطلاعات عمومی افراد در زمینه های مختلف، همواره ایده ای برای ساخت سرگرمی های متنوع در قالب رقابت و مسابقه بوده که نمونه های آن را قبلا هم دیده ایم. این بار نیز نمونه دیگری با همین موضوع تولید شده که میتوانید آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود انجام دهید. البته در این بازی نحوه پاسخگویی متفاوت میباشد و در ازای جواب غلط به سوالات، امتیاز کسب خواهید کرد! این رقابت سرگرم کننده که در ادامه آن را به شما معرفی میکنیم، “خوش رکاب” نام دارد. با ما همراه شوید تا به نقد و بررسی این بازی اندرویدی بپردازیم.

وایکینگ ها در جزیره کیش: بررسی بازی خوش رکاب

سازندگان با زیرکی دو سبک معتادکننده که دربین کاربر ایرانی جواب پس داده را با هم ترکیب کرده اند. روی محیط کره ای بی انتها با ماشینتان جلو می روید. مسئله ی شما در طی بازی حفط میزان بنزینتان است تا مسافت بیشتری را طی کرده باشید. درکل هرچه جلو بروید کمی از بنزینتان کاسته می شود اما در جریان بازی سوالاتی برایتان مطرح می شود که باید به آنها جواب غلط بدهید.

معرفی بازی موبایل خوش رکاب

معرفی و بررسی بازی موبایل خوش رکاب

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: خوش رکاب

اگر به دنبال بازی ساده‌ای می‌گردید تا ساعت‌ها با آن مشغول شوید و وقتتان را بگذرانید، خوش‌رکاب می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. در این بازی باید سعی کنید با دادن پاسخ برعکس به سوالات پرسیده‌شده رکورد بیشتری به دست بیاورید.

اطلاعات عمومی وارونه و تمرکز

اطلاعات عمومی خوبی دارید؟ تمرکز بالایی دارید؟ اگر می توانید هر دو را همزمان داشته باشید بازی خوش رکاب را بازی کنید.

اپلیکیشن خوش رکاب:یک بازی جذاب و تمام عیار!

در این بازی شما باید در قالب یک راننده، به سوالات اطلاعات عمومی بازی پاسخ دهید تا بتوانید مسیر بیشتری را با ماشین خود حرکت کنید.نکته جذاب و متفاوت این بازی این است که گرچه سوالات ساده هستند اما شما باید به آنها غلط جواب دهید! به عبارت دیگر وقتی بازی از شما می پرسد ” جواد خیابانی از مشاهیر تاریخ معاصر است” شما به جای انتخاب گزینه ” غلط ” باید گزینه ” صحیح ” را انتخاب کنید!

logo-enamad logo-samandehi