ADDit

ADDit

نسخه ۱.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۶
مگابایت
حجم

در اين بازی کافیست اعداد را با هم جمع و تفریق کرده و جواب درست را از بين گزينه ها انتخاب كنید. به همين سادگى! يك بازى جذاب و سرگرم كننده.
پس همین حالا سریع بگویید
٢+٥-٩+٨+١+١٣+١٤-٥ چند می شود؟!
نترسید؛ این بازی خیلی ساده تر از این حرف هاست!

در ابتدا ٣ ثانيه فرصت داريد. با اولين پاسخ صحيح بازى شروع مى شود. به ازای هر جواب درست یک امتیاز دریافت كرده و زمان شما افزايش پيدا مى كند. مراقب باشيد! اگر هم اشتباه پاسخ دهید، زمانتان کاهش پیدا می کند. بنابراين هنر اين بازى در هماهنگى بين سرعت عمل و دقت شماست.

شما با اتصال به اکانت گوگل خود، علاوه بر استفاده همزمان از یک اکانت در چند دستگاه، می توانید امتیاز دوستانتان و ديگر بازيكنان را ببینید و با آن ها رقابت كنيد.
به ازای پیشرفتتان در بازی موفقیت های شما لحظه به لحظه ثبت می گردد.

اچیومنت ( Achievement ) معیاری غیرمستقیم برای سنجش میزان توانایی فرد در انجام بازی ست. از هيچ تلاشى براى تكميل آن ها دريغ نكنيد.

همین حالا دوستانتان را به این چالش دعوت کنید. به نظرتان كسى پيدا مي شود كه سرعت عمل بالاترى نسبت به شما داشته باشد؟ جواب اين سوال رو شما رقم مى زنيد!


www.telegram.me/apprazo

در رسانه‌ها

بازی با ریاضی؛ معرفی بازی ایرانی ADDit

اگر سادگی و جذابیت، معیارهای اصلی شما برای انتخاب یک بازی در موبایل هستند، بازی ایرانی ADDit می تواند به سرعت به یکی از سرگرمی های محبوب و مورد علاقه تان تبدیل شود. در این بازی فکری می توانید مهارت و سرعتتان در اعمالی مثل ضرب و جمع و تفریق را به رخ دنیا بکشید.

نقد و بررسی تخصصی بازی addit

ADDit یک بازی مناسب برای ورزش ذهنی شماست. بازی بسیار ساده و در عین حال جذاب برای محک زدن ذهن شما در جمع کردن اعداد ریاضی طراحی شده است.

معرفی بازی موبایل ایرانی ADDit: دو دو تا چهارتای مدرن!

ADDit یک بازی سریع و درگیرکننده است که بدون کوچکترین پیچیدگی‌ اضافه‌ای، ساعت‌ها وقت شما را خواهد گرفت که البته کاملاً هم سودمند خواهد بود. در بازی فقط باید چند عدد را جمع بزنید یا تفریق کنید و جواب را از بین چهار گزینه انتخاب کنید. خبر خوب این است که اثری از ضرب و تقسیم در بازی نیست وگرنه اوضاع وخیم‌ می‌شد. بعد از چهار پنج بار بازی به خودتان می‌آیید و می‌بیند جمع زدن چند عدد یک‌رقمی آن‌قدرها هم ساده نیست! چرا که باید سرعت‌العمل بسیاری داشته باشید و هیچ خطایی هم مرتکب نشوید.

معرفی بازی Addit

خیلی از ما از ریاضی دل خوشی نداریم. شاید همان چهار عمل اصلی را که یاد گرفتیم دیگر ریاضی برایمان بس بود! در بازی ADDit هم قرار نیست کاری جز جمع و تفریق انجام دهید و همین باعث شده یکی از جذاب‌ترین و سریع‌ترین بازی‌های ریاضی‌محور را شاهد باشیم

logo-enamad logo-samandehi