نینجای گمشده

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۲۸٫۲ مگابایت
نسخه 1.22
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

بازی کن و رکورد بزن و از همه مهمتر ببین قدرت حافظت در چه حد هست.


این بازی دو قسمت مرحله ای و رکوردی داره. قسمت مرحله ای فقط 40 تا مرحله داره و قسمت رکوردی بی نهایت مرحله داره. 


در این بازی میتونی رکورد خودت رو با بقیه دوستات به صورت آنلاین مقایسه کنی.


بازی در دو قسمت به این شکل هست که  ی الگو نشون داده میشه که شما باید اون رو توی حافظتون نگه دارین و بعد از شروع بازی اون الگو رو روی پنل بازی پیاده کنین البته این قسمتی از بازی هست، هر مرحله معمای جدیدی براتون داره که بهتره خودتون ببینین.


 


کانال تلگرام:


https://t.me/hurrahgames


پیج اینستاگرام:


https://www.instagram.com/hurrahgames/


ایمیل:


support@hurrah-games.com


تلفن:


021-88192506

تغییرات آخرین نسخه

اضافه کردن لینک تگرام

اضافه کردن لینک اینستاگرام

برطرف کردن برخی از مشکلات جزئی

دسترسی‌ها

  • پرداخت از طریق بازار
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

حافظه و تمرکز؛ معرفی بازی نینجای گمشده

تا به حال پیش آمده تا حافظه ی کوتاه مدت خود را تست کنید؟ روی مسئله ای تمرکز کنید و با سرعت عمل خود سعی در حل آن داشته باشید؟ در دنیای پرمشغله ی امروز کمتر مسئله ی بی اهمیتی وجود دارد که در ذهن باقی بماند و کمتر کسی است که با تمرکز کامل بر سر موضوعی به آن رسیدگی کند. بازی Lost Ninja [نینجای گمشده] یک بازی اندرویدی ساده از تصویر گستر آپلو است. بازی که دارای حجم زیاد و گرافیک و گیم پلی پر زرق و برق نیست بلکه از حجمی کم و تمی اشاره و کلیکی برخوردار است.

معرفی بازی «نینجای گمشده»: چالش در عین سادگی!

در بین بازی‌های موبایل، در مجموع شاهد دو دسته آثار هستیم؛ آثار اول بازی‌های سنگین و حجیم با گرافیک‌های شبه کنسولی و دسته دوم بازی‌های سبک که تمرکز اصلی‌شان بر روی گیم‌پلی صرف است و از آن زرق و برق آثار دسته اول فاصله دارند. نینجای گمشده (Lost Ninja) اثری از استودیو تصویر گستر آپلو است که بدون هیچ شک و تردیدی در دسته دوم از بازی‌های ذکر شده قرار می‌گیرد. این بازی با هدف به چالش کشیدن ذهن کاربر ساخته شده و گیم‌پلی آن چیزی است که پیشتر هم در بازی‌های زیادی از گذشته تا به امروز دیده شده است.

۴ از ۵: نینجای گمشده یک بازی معمایی سریع

نکات مثبت: بازی روان اجرا می‌شود و گیر نمی‌کند: این موصوع با این که به نظر نکته‌ی مثبتی نمی‌رسد اما چون بازی‌های تولید شده در ایران بیشترشان این مشکل را دارند اتفاقاً باید به عنوان نکته‌ی مثبت ذکر شود. خیلی از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ایرانی مشکل سازگاری دارند. البته که من آزمون سازگاری از این بازی نگرفته‌ام اما فکر می‌کنم مشکلی نداشته باشد. بازی اصول سبکش را به درستی رعایت کرده: اگر بازی را نصب کنید خواهید فهمید که یک سبک قدیمی و جا افداده دارد. این طور بازی‌ها نباید خیلی از سبکشان تختی کنند که اتفاقاً نینجای گمشده هم همین‌طور است.