سودینه

سودینه

نسخه ۳.۰
۵۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۳۵
مگابایت
حجم

نرم افزار سودینه یک نرم افزار برای بازی، سرگرمی و آموزشه که کاملا توسط یه تیم ایرانی تولید شده و در اختیار شما قرار گرفته. لطفا قبل انجام هر بازی راهنمای بازی رو مطالعه کنید. راهنمای هر بازی در منوی بالای صفحه هر بازی موجوده.


بازیهای موجود در سودینه صرفا بازی و سرگرمی نیستن و با انجام اونها علاوه بر اینکه اطلاعات شما زیاد میشه، میتونید با انجام یه بازی جایزه بگیرید. نحوه دریافت جایزه و به سرانجام رسوندن یک بازی در راهنمای هر بازی و در سایت شرکت به نشانی www.adversoft.ir موجوده و در آینده برای تمام بازیها موجود میشه.


شرکت ما برای اینکه بتونه به خوبی از نرم افزار سودینه پشتیبانی کنه و در آینده نرم افزار دیگه ای برای شما کاربران عزیز تولید کنه نیاز به حمایت شما داره. لطفا ما رو به یکی از روشهای زیر حمایت کنید تا بتونیم هرچه بهتر در خدمت شما باشیم:


راه های حمایت:


1-شرکت فعال در مسابقات


به زودی مسابقات زیادی در نرم افزار سودینه فعال میشه که برندگان جایزه هم دریافت خواهند کرد. شما میتونید با شرکت در مسابقات هم برنده جایزه بشید و هم از ما حمایت کنید.


2-عضویت در کانال تلگرام ما


کانان تلگرام سودینه به آدرس @Soodine فعال شده و علاوه بر اینکه شمارو در جریان آخرین تغییر و تحولات نرم افزار سودینه و برندگان مسابقات قرار میده شمارو با مطالب جذاب و مفرح سرگرم میکنه. لطفا در کانال ما عضو بشید.


در پایان از حمایتهای تمام شما کاربران عزیر و فهیم ایران زمین تشکر میکنیم و منتظر نظرات سازنده شما هستیم.


با احترام گروه ادورسافت

logo-enamad logo-samandehi