لایو تی وی - Live TV Tycoon

لایو تی وی - Live TV Tycoon

نسخه ۰.۶۳.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
شبیه‌سازی
دسته
۵۸
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

بررسی بازی ایرانی Live TV Tycoon

استودیو Acid Green Games با ساخت بازی Live TV Tycoon تلاش کرده است که تجربه‌ جدیدی را در بازی‌های موبایل برای مخاطبین ارائه کند که به نوعی توانسته‌اند به این مهم دست پیدا کنند. این بازی توانسته است گام بزرگی در پیشرفت بازی‌های ایرانی بردارد و به همه ثابت کند ایرانیان هم می‌توانند بازی‌های خلاقانه و سرگرم‌کننده بسازند. بازی Live TV Tycoon یک بازی شاد و سرگرم‌کننده است که بازیکنان می‌توانند مدت‌ها از بازی کردن و برنامه‌سازی در شبکه تلویزیونی خود لذت ببرند.

بررسی بازی موبایل ایرانی Live TV Tycoon؛ شبکه تلویزیونی خودتان را مدیریت کنید

Live TV Tycoon یک قدم رو به جلو برای سبک Idle Games است، اتفاقی که کم پیش می آید توسط بازی های ایرانی بیافتد اما اسید گیمز با حفظ المان های اصلی Idle و پرداخت به یک ویژگی مهم به واسطه استفاده از المان های عناوین مدیریت توانسته استانداردهای جدیدی برای این سبک به وجود بیاورد.

بررسی بازی Live Tv Tycoon: تجربه لذت بخش مدیریت یک شبکه تلویزیونی

همانطور که ممکن است بدانید فوتبال پر طرفدار ترین ورزش حال حاظر دنیا است، اما خوب بار ها شده که افرادی را مشاهده کنید که از فوتبال خوششان نمی آید و حتی از آن متنفر هستند. وضعیت بازی هایی در سبک Idle Games و Drag Racing هم دارای چنین شرایطی هستند چرا که در کنار طرفداران زیادی که این دو سبک دارا هستند، بازیکن هایی هم وجود دارند که علاقه ای به این سبک بازی ها نشان نمی دهند و یا حتی گاها این سبک بازی ها را بخاطر مکانیزم نسبتا محدود موجود در گیم پلیشان به اشتباه بی ارزش می خوانند. در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی از بهترین بازی های موجود ایرانی در سبک Idle Game بپردازیم که به گفته یکی از سازندگان آن در مراحل اولیه و تست خود به سر می برد.

logo-enamad logo-samandehi