ارژن مارکت

ارژن مارکت

نسخه ۱.۶.۰
۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۲۹
مگابایت
حجم

مثل ما سراغ دارید؟

ایرانیان باتوجه به ذوق و ریشه اصیل فرهنگی خود، علاقه بسیاری به آثار هنری دست ساز دارند اما بدلیل وجود واسطه های مالی و همچنین عدم وجود فروشگاه مرجع در این زمینه، بسیاری از این آثار یا با هزینه های گزافی فروخته می شوند و یا از نظر کیفیت در سطح مطلوبی نمی باشند در نتیجه، این دو علت مهم، باعث شده از صنایع دستی فاصله گرفته و به محصولات بی کیفیت و صنعتی روی آوریم.

اَرژَن مارکت با هدف حمایت از صنایع دستی در زمینه های گوناگون و همچنین معرفی هرچه بیشتر هنرمندان خوش ذوق و با استعداد، فعالیت خود را با پشتوانه و همدلی تولیدکنندگان و مشتریان گرامی، آغاز نمود و روزانه بیش از ده ها نوع محصول جدید و با کیفیت بسیار بالا را به مشتریان گرامی معرفی می کند.

این فروشگاه با هدف حذف واسطه های مالی، کلیه مبالغ حاصل از فروش محصولات را بطور مستقیم به حساب تولیدکنندگان واریز کرده و تبلیغات کالاهای ایشان را، به رایگان انجام می دهد لذا مشتریان گرامی می توانند بدون واسطه، کالای اصیل و با کیفیت را با هزینه ای مناسب از تولیدکنندگان اصلی تهیه نمایند.

امید است که با این اقدام، قدمی در راستای گسترش هرچه بیشتر هنرهای تجسمی و صنایع دستی برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برداشته شود

logo-enamad logo-samandehi