LokLok

LokLok

نسخه ۰.۸۱ beta
+۱۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

برنامه‌ی ارتباطی قفل صفحه‌ی نمایش

اگر به دنبال راهی تازه برای ارتباط بیشتر با دوستان خود هستید، برنامه‌ی LokLok را از دست ندهید. با استفاده از این برنامه می‌توانید گروهی از دوستان صمیمی خود بسازید و با نوشتن متن و کشیدن تصویر با دوستان‌تان ارتباط برقرار نمایید. این برنامه به این گونه عمل می‌کند که هر نوشته و تصویری که کشیده‌اید، بر روی قفل صفحه‌ی نمایش دوستان‌تان در گروه نمایان می‌گردد.

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: صفحه‌قفل متفاوت و آنلاین، با اپلیکیشن Lok Lok

تصور کنید هنگامی که از خواب بیدار می‌شوید و صفحه گوشی را روشن می‌کنید در کنار یک صفحه قفل ساده که معمولا تنها ساعت و تصویر پس‌زمینه‌ی گوشی را به شما نمایش می‌دهد، یک نقاشی از طرف دوستتان را مشاهده کنید که برای شما یک خورشید کشیده باشد. یا برای مثال با یکی از دوستانتان برای صرف شام قرار می‌گذارید و بعد از اتمام کار روزانه‌ی خود، وقتی گوشی را برای مشاهده‌ی ساعت روشن می‌کنید، در همان صفحه‎ی قفل با پیغام دست‌نویس دوستتان که به شما قرار امروز را یادآوری کرده روبه‌رو می‌شوید. این ابتکار و نوآوری Lok Lok بسیار جالب توجه و هیجان‌انگیز است، به طوری که با هر بار روشن کردن صفحه‌ی گوشی ممکن است یک نقاشی، دست نویس یا تصویر متفاوتی را مشاهده کنید.

جعبه ابزار: معرفی برترین اپلیکیشن های قفل صفحه نمایش در اندروید

ایده پشت LokLok بسیار جذاب و خلاقانه است. در صفحه این لاک اسکرین می توانید نقاشی بکشید، و سپس نقاشی تان را به دوستی بفرستید که او هم از همین اپلیکیشن استفاده می کند.

logo-enamad logo-samandehi