آتش : ندای سرزمین موعود

آتش : ندای سرزمین موعود

نسخه ۱.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۷۸
مگابایت
حجم

بازی آتش: ندای سرزمین موعود یک بازی تلاش برای بقا و شبیه‌سازی است که در آن بازیکنان می‌توانند بسازند، کشف کنند، آهنگری کنند، کیمیاگری تمرین کنند و زنده بمانند.


***برنده عنوان بهترین بازی گوگل پلی در سال 2019***


این بازی ۶ روز (روزهای بازی) رایگان قابل دسترس است.

توجه:

اگر می‌خواهید بازی را به اتمام برسانید و آخر داستان را متوجه شوید، به نسخه کامل نیاز دارید که با یک خرید درون برنامه ای 19،900 تومانی قابل دریافت است.شهرک خود را در یک محوطه برفی بسازید و کارگران و منابع خود را برای زنده ماندن از حملات هیولا در شب ها مدیریت کنید. به آرامی شما به گزینه‌های پیشرفته ساخت و ساز و ابزار مختلف دسترسی خواهید یافت و تمدن های جدید را می‌یابید و با آنها تجارت می‌کنید و اسرار پیشینیان را کشف می‌کنید.ویژگی‌ها:


>> شهرک خودتان را بسازید و تمامی امور و مسئولیت‌ها نظارت و مدیریت کنید.


>> از هیولاهای خطرناک و آب و هوای بسیار بد در امان بمانید.


>> بازی شبیه سازی و استراتژی کلیکی


>> منظره زیبای برفی با زیبایی‌های مینیمالیستی


>> کشف ویژگی‌های جدید با گذشت هرروز از بازی


>> کشف سرزمین موعود و رمزگشایی اسرار آن


>> دارای رتبه‌بندی و دستاوردهای مختلفبازی "آتش" محیط بازی نقش‌آفرینی را با جزئیات استراتژی و تلاش برای بقا ترکیب می‌کند و شما را وارد یک دنیای فانتزی می‌کند تا رموز آن را بگشایید.


شما ترجیح می‌دهید که کشاورزان بیشتری را استخدام کنید تا غذای بیشتری به مردمتان بدهید یا این‌که نگهبانان بیشتری استخدام کنید تا مردمتان را از هیولاهای خشمگین و درنده در امان دارید؟ هر کدام از تصمیمات و استراتژی‌هایتان سرنوشت و بقای تمدن شما را تعیین می‌کند.در صورت بروز هرگونه مشکل با ایمیل ما به آدرس bonfire@abrstudio.co یا تلگرام ما به آی‌دی @abr_supp در ارتباط باشید.logo-enamad logo-samandehi