بورس با بورسیو

بورس با بورسیو

نسخه ۰.۵.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۵
مگابایت
حجم


با اپلیکیشن بُورسیُو :

آمـــوزش صفــر تا صـد بـــورس

اطلاع از تحلیل های طلایــی بــورس  

دسترسـی به اخبـــار حیاتی اقتصادی 

پیشنهادات طلایی خرید و فروش سهام

اطلاع از میـــزان ریســــک سـهـــم 

اطلاع از زمان خریـــد و زمان فــروش

---------------------------------

-تیم بُورسیو شامل گروهی از جوانان کشور می باشد که متشکل از متخصصان حوزه مالی و فناوری اطلاعات می باشند.

- اعضای این تیم به صورت روزانه وقایع بازار را رصد می کنند و پس از بررسی های متعدد، اقدام به انتشار سیگنال های خرید و فروش سهم و تولید تحلیل های تکنیکال و بنیادی می نمایند.

✌ ارزش‌ و اهداف ما

– مشتری مداری:  ما تلاش خواهیم کرد ضمن انجام کلیه درخواست های مشتریان در چارچوب قوانین کشور بیشترین سود مالی و معنوی را به وجود آوریم.

– جامعیت خدمات:  ما به این موضوع اعتقاد کامل و راسخ داریم که اگر قصد شروع کسب و کاری را داریم باید با بیشترین قدرت و آمادگی وارد میدان شویم و از ارائه هر گونه خدمات ناتمام و رهاکردن مشتری در میانه فرایندهای مرتبط برخلاف ارزش‌های کاری مان خواهد بود.
– رویکرد صادقانه:  تلاش ما این است که بر اساس ماموریت های محوله که همان تولید محتوای مفید و کاربردی بر اساس داده های صحیح می باشد در هر مرحله چنانچه به علت کمبود داده‌های قابل‌اتکا یا ضعف دانش موجود در کشور از این شرط عدول شود، مراتب به طور دقیق و شفاف به مشتری منتقل خواهد شد.
✨ خدمات ما...

گزارشات روزانه از وضعیت بازار ؛ در یک نگاه :

در حالی که معامله گران بازار سرمایه به ویژه حرفه ای ها به طور معمول از اتفاقات و رخدادهای مهم بازار سرمایه مطلع هستند تازه واردین به بورس ممکن است از همه جا بی خبر باشند لذا در این بخش به صورت روزانه نکات مفید و خلاصه ای از کلیه اتفاقات را شرح خواهیم داد که مورد استقبال حرفه ای ها نیز قرار میگیرد.

ارائه پیشنهاد خرید یا فروش (تحلیلگری) :

سرمایه گذاران همواره تمایل دارند که نظر کارشناسان و تحلیل گران خبره را در خصوص نمادهای مختلف بازار جویا شوند از این رو بُـــــورسیُــــو با درک این نیاز به صورت متناوب سهم های مختلفی از گروه های مختلف بازار را به سرمایه گذاران جهت خرید، فروش و نگهداری پیشنهاد می دهد.

✔ لازم به ذکر است در این بخش همواره سعی شده کلیه شرکت ها با تحلیلات مختلف مورد بررسی قرار گرفته و معرفی شوند و از معرفی سهم های پر ریسک که تحت کنترل سفته بازان و نوسان گیران قرار دارد به منظور جلوگیری از تحمیل زیان به کاربران، خودداری شده است.

با تمام این اوصاف ما خود را مبرا از اشتباه و نقص نمی دانیم لذا ضروریست که قبل از هر گونه اقدام به خرید یا فروش حتما بررسی بیشتری در سهم مربوطه داشته باشید.

پادکست و ویدئوهای آموزشی و انگیزشی

بخش رسانه ای بُورسیُو را می توان یکی از اصلی ترین بخش های این اَپ دانست چرا که تمام سعی ما بر این است تا مطالبی جامع و کامل با ریزترین جزئیات ممکن به صورت پادکست و آموزش های ویدئویی متنوع تقدیم شما گردد تا از این طریق بتوانیم کمک رسان بهتری باشیم.

✔ارادتمند شما / مدیریت و بنیان گذار اپلیکیشن بُورسیو

---------------------------------

منابع : 

آپارات/ apart.com 

پایگاه اینترنتی سازمان‌ بورس و اوراق بهادار  seo.ir 

سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران / coral.ir 

شرکت مدیریت فناوری بورس تهران / tsetmc.ir 

---------------------------------

#سهام 

#سهم_سودآور

#سیگنال_طلایی

#بورس

#معرفی_سهم

#پیشنهاد_خرید_سهم

#اطلاع_رسانی_فروش_سهم

#تحلیل_نماد_بورسی

#خبر_بورسی

#مشاوره_پرتفو

#پادکست_بورسی

#ویدیو_بورسی

#آموزش_بورس

#بورس_آنلاین

#بورس_ایران

#آگاه_بورس


logo-enamad logo-samandehi